Usaldus kuti vastu kadunud

Tere, mõtlesin et kirjutaks siia enda loo, mis mind juba pikemat aega piinanud on. Nimelt mõned kuud tagasi, kui kutt pesema läks ja telefoni minu lähedale jättis, mõtlesin lihtsalt huvi pärast (polnud mingit põhjust) vaadata tema ja ta parima sõbra vestlust. Seal aga lugedes ja kerides tuli minu kohta aga selliseid asju välja, et hiljem oli talle meeletult valus otsa vaadata. Sealt tuli välja, et meie suhe olevat tema jaoks peale sunnitud (ehk siis mina olevat sundinud) ning igasugused muud asjad, mis mulle väga haiget tegid. Olgu, esimesel korral saime asjad selgeks räägitud. Ka mõni aeg hiljem lugesin tema ja sõbra vahelist vestlust, ent sealt tuli juba välja, kuidas ta eks talle kirjutas ja et tahaks temaga rääkida, aga ei taha minuga probleeme tekitada jms. Hiljem kui selle eksi kohta küsisin, siis väitis ta, et ta oleks tahtnud küsida, miks eks teda rahule ei jäta, aga minu hüsteeriahoo pärast ta seda ei teinud.
Nüüd kui hilisemad korrad olen tema juuresolekul ta telefoni võtnud, tuleb ta kohe mu kõrvale NING kui avan tema ja ta parima sõbra vestluse, tõmbab ta kohe telefoni käest ära ning vahel on mulle enda äkiliste liigutuste tõttu ka haiget teinud, ent mitte meelega.
Ma ei usu, et ta mind petaks, aga me oleme koos olnud juba pool aastat ning nüüd kui esimesel korral suhte alguse aegadesse sain fbkis kerida ja selliseid sõnumeid lugeda... Olen talle öelnud, et kui taoline asi peaks korduma ja veel enda kohta selliseid asju loen, jätan ta maha, ent peale seda ta on hakanudki just minult enda telefoni käest tõmbama või kontrollima, mida ma ta telefonis teen. Ma ei suuda lihtsalt teda usaldada ning pidevalt mõtlen sellele, kas ta jälle minu kohta mingit jama pole ajanud...
Kuidas taas jälle teda usaldama hakata?

Re: Usaldus kuti vastu kadunud

Minul kaoks usaldus inimese vastu, kes mu telefonis sorib ja veel enam minu ja minu sõprade vahelisi vestlusi loeb. Kas sa ei räägi oma sõbrannadega oma peika teemal? Ei arutle murede üle ega jaga rõõmu kui äge ta ikka on? Mõtle, kui tema selliseid asju näeks. Nuhkimine pole ilus ega aktsepteeritav. Pealegi on sageli asju parem mitte teada.

nurmenukk kirjutas:Minul kaoks usaldus inimese vastu, kes mu telefonis sorib ja veel enam minu ja minu sõprade vahelisi vestlusi loeb. Kas sa ei räägi oma sõbrannadega oma peika teemal? Ei arutle murede üle ega jaga rõõmu kui äge ta ikka on? Mõtle, kui tema selliseid asju näeks. Nuhkimine pole ilus ega aktsepteeritav. Pealegi on sageli asju parem mitte teada.
Mina nt halba küll ei räägi või meievahelistest probleemidest, sest need tuleks omavahel selgeks rääkida, mitte kellelegi kolmandale, sest ega ma sõbrannaga suhtes pole. Ja vales elada pole ka minumeelest normaalne, kui arvad et kõik on ilus ja hea, aga tegelikult lüüakse sulle hoopis nuga selga.

"juba pool aastat"
Kallis teemaalgataja, ma ausalt ütlen, et sul on endal arusaamad täiesti valed. Palun ürita mõista mida ma räägin nüüd.
Tema vestlused teistega pole absoluutselt sinu asi. Sina kui normaalne inimene peaksid austama seda. Kas ta ise polnud siis sulle viidanud mõne vestluse käigus, et sa tahad temast liiga palju vms? See, et sa ta telefonis sorid, näitabki et sa oled kontrollfriik ja ei usalda oma kaaslast. Ja kui sa seda veel üles tunnistad, siis kuidas peaks teine seda vastu võtma? Tema usaldus sinu vastu samuti on kadunud, nii lihtne see ongi. "ja veel enda kohta selliseid asju loen" ehk sa kavatsed veel tema telefonis sorida? Ära loodagi, et ta oma telefoni sinu lähedusse veel jätta julgeb, veel vähem sinu kätte anda, ja sul pole õigust haliseda selle pärast :)
Ma ise ei laseks ennast sellest eksist segada, nad läksid põhjusega lahku ja sinus on midagi, mis sind temast paremaks teeb. Kuid täiesti arusaadav on see, et eksi teema sind häirida võib ja äratab kartust.
Kui ta kolmandatele osapooltele räägib, mis sinus halba on, siis mõtle kõigepealt sellele, miks ta sulle seda ei räägi. Võib-olla on ta sellist tüüpi, kes vaikib probleemid maha ja üritab sinuga tülisid vältida. Aga usu mind, kui sa talle käratad, et sa lugesid TEMA telefonist vestluseid ja SINA oled tema peale pahane, siis see kaasa ei aita. Soovitaks teil kahekesi maha istuda, rääkida, mis sind vaevab ja miks ning leidke lahendus. Sõbralik soovitus- ärge tülitsege interneti teel.

Väga haige tüdruk oled oma poisile. Mis kõik su poiss läbi peab elama su kontrollimiste ja vabaduse võtmisega. Arvata on et ta ei julge enam sind oma telefoni ligi lasta. Ta ei tahaks enam kogeda seda mis juba teinud oled. Igal inimesel on siiski õigus privaatsusele ja lugedes su teksti siis tema sinu oma küll austab.

Külaline kirjutas:"juba pool aastat"
Kallis teemaalgataja, ma ausalt ütlen, et sul on endal arusaamad täiesti valed. Palun ürita mõista mida ma räägin nüüd.
Tema vestlused teistega pole absoluutselt sinu asi. Sina kui normaalne inimene peaksid austama seda. Kas ta ise polnud siis sulle viidanud mõne vestluse käigus, et sa tahad temast liiga palju vms? See, et sa ta telefonis sorid, näitabki et sa oled kontrollfriik ja ei usalda oma kaaslast. Ja kui sa seda veel üles tunnistad, siis kuidas peaks teine seda vastu võtma? Tema usaldus sinu vastu samuti on kadunud, nii lihtne see ongi. "ja veel enda kohta selliseid asju loen" ehk sa kavatsed veel tema telefonis sorida? Ära loodagi, et ta oma telefoni sinu lähedusse veel jätta julgeb, veel vähem sinu kätte anda, ja sul pole õigust haliseda selle pärast :)
Ma ise ei laseks ennast sellest eksist segada, nad läksid põhjusega lahku ja sinus on midagi, mis sind temast paremaks teeb. Kuid täiesti arusaadav on see, et eksi teema sind häirida võib ja äratab kartust.
Kui ta kolmandatele osapooltele räägib, mis sinus halba on, siis mõtle kõigepealt sellele, miks ta sulle seda ei räägi. Võib-olla on ta sellist tüüpi, kes vaikib probleemid maha ja üritab sinuga tülisid vältida. Aga usu mind, kui sa talle käratad, et sa lugesid TEMA telefonist vestluseid ja SINA oled tema peale pahane, siis see kaasa ei aita. Soovitaks teil kahekesi maha istuda, rääkida, mis sind vaevab ja miks ning leidke lahendus. Sõbralik soovitus- ärge tülitsege interneti teel.
Täiesti nõus. Ja no ei tahaks solvata, aga enamik mehi ei tahagi endale naist/tüdrukut, kes HÜSTEERITSEB ja Kontrollib. Enamik tüdrukuid ei saa sellistest käitumisviisidest lahti ka, et oleks a la loota, et tüdruk kunagi muutub. Ei. Niiet lase parem see kutt vabaks, kui sa jse ka tead, et ta ei taha sinuga koos olla. Ole vähemalt nii eneseväärikaski..

alan ! kirjutas:Lol mis tekst. Inimeste ootused suhetele on erinevad ja suhteid on ka erinevaid, kui sa soovid, et kutt suhteprobleeme pigem sinuga räägiks ja varjav ei oleks, siis räägi temaga. Kui probleem ei lahene, siis otsi endale kutt, kes sulle rohkem sobib.
Kah nõus. Aga mulle tundub, et selles suhtes kutt ei julgegi tüdrukuga rääkida, sest tüdrukuga lihtsalt ei saa rääkida. Tuleb enda peale vaadata ja mõelda, kas asi v6ib olla minus.

Teemaalgataja siis siinpool. Aitäh, et siit ainult sõimu enda vastu sain. Lootsin siit abi saada, aga ei midagi. Ma ju saan aru, et mina olen ka süüdi, aga nujah mis siis teha. Jätsin kuti eile juba maha ja ütlesin et pole teda väärt. Tema aga vastas et tal pole kunagi mu vastu tundeid olnudki. Norm. Tahtsin siia veel teile vastata, aga teadke, et mõne aja pärast mind enam pole, sest neelasin väga suure koguse erinevaid tablette. Hüvasti lapsemure, mis suunas mind enesetappu tegema.

Probleemiks oledki Sina. Vaata ennem ennast.
Usaldust taastada on raske, seda enam, kui ei anna kaaslasele mingitki ruumi ega võimalust. Paraku pole siin oodata muud kui lahkuminekut. Ta on niigi palju Sinu heaks teinud, et ENDISELT on Sinuga koos, kuid näha on, et mõlemad olete õnnetud.
Istuge maha ja rääkige asjad selgeks. Ütlegi, et soovid teada otse, kui talle miski ei meeldi. Ja saa ka ise aru, et Sinu käitumine, ehk teise järele telefonis nuhkimine ning selline hüsteeritsemine stiilis "a la kui ma midagi sellist veel loen siis jätan maha" põhimõtteliselt hävitad teie suhte ja nüüd ei olegi muud kui otsast alustada ja loota, et saate sellega hakkama.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

lootusetu juhtum kirjutas:Teemaalgataja siis siinpool. Aitäh, et siit ainult sõimu enda vastu sain. Lootsin siit abi saada, aga ei midagi. Ma ju saan aru, et mina olen ka süüdi, aga nujah mis siis teha. Jätsin kuti eile juba maha ja ütlesin et pole teda väärt. Tema aga vastas et tal pole kunagi mu vastu tundeid olnudki. Norm. Tahtsin siia veel teile vastata, aga teadke, et mõne aja pärast mind enam pole, sest neelasin väga suure koguse erinevaid tablette. Hüvasti lapsemure, mis suunas mind enesetappu tegema.
Siit juba näha, et ülereageerid. Oma meelest kirjutasin sulle soovitusi, kuidas peaksid toimima. Kas istusite rahulikult maha ja arutasite probleemi mille sa siia postitasid temale rääkimise asemel?
Kui sa foorumisse postitad siis peadki suutma üle vaadata "sõimust". Sellise halva mulje sa üldjuhul inimestele suutsid siin jätta :) btw kahtlen, et midagi endaga tegid.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”