Poiss

Tere, olen siia varemgi kirjutanud ja abi saanud.
Igastahes, teema on siis ühes kutis kellega oleme suhelnud alla aasta, vahepeal oli midagi aga siis ta ütles et enam ei meeldi jne aga jätkasime ikka suhtlust.
Nuud sügisel oleme rohkem aega veetnud, ta elab küll kaugemal aga on mind trenni ühe korra viinud ja uks nädalavahetus mil tal kiire oli, pakkusin ma valja et võiksime laupäeval( samal päeval) midagi teha, ta oli et tal kiire jne, olin täiega okei sellega, ja siis samal laupäeva õhtul ta kirjutas et tule valja, ja siis me sõitsime mööda linna ja peatusime ühes parklas, ja istusime niisama üksteise seltskonda nautides autos, pakkusin kull et võiksime valja minna jalutama, aga ta oli et ei viitsi, niisiis me istusime autos, kuskil 20 minutit niisama rääkides ja uksteise seltskonda nautides, hiljem viis mu koju ja jälle jäime rääkima.
Siis me mingi aeg jälle ei suhelnud, ja siis ma ise kirjutasin talle ja siis sealt laks jutt edasi jne aga lopuks ta ei vastanud enam, ju tal oli tegemist. Aga kui ma nuud talle kirjutan siis ta näeb seda aga ei vasta.
Pole mõtet liiga palju ka kirjutada aga tahaks kuidagi edasi liikuda sealt punktist.
Olen talle ka helistanud ja vähemalt mulle tundub, et ta tunnen end vabalt minu seltskonnas ja mina samuti
Ta 18 ma 16

Re: Poiss

Sa ei ole suhteks valmis. Proovi sellistest lihtsatest asjadest ise midagi järeldada, kui ikka ei vasta pidevalt üldse, kuigi varem vastas, siis järelikult on kuskil probleem? Probleemi saab lahendada nt üksteisega rääkides. So fucking hard jfc.

Mulle tundub, et tüüp ei taha enam edasi suhelda ja võimalik, et kutsus sind laupäeval ikkagi välja, kuna "midagi paremat" teha ei olnud ehk et olid varuvariant. Kahju küll, aga kui ta tahaks, leiaks ta esimese võimaluse, et sulle vastata. Liigne pealetükkivus ei too head. Võid talle kirjutada, et kui tahab sinuga veel edaspidigi suhelda, andku endast ise märku ja senini kuni ta midagi öelnud ei ole, ei vasta ka sina talle.

Teemaalgataja.
Olen talle tana kirjutanud, mingi aeg ta vastas aga siis enam ei vastanud. Ja siis ma miskipärast kirtsutaksid veel lootuses, et ta vastab.
Hetkel ei hakka vist küsima milles probleem. Kuidas ma küsiks seda, ilma et jääks mulje nagu oleks tema süüdi.

Arvan sama, mis eelmised vastajad, et karm tõde on see, et ju ta ikka ei ole sinuga suhtlemisest eriti huvitatud. Veelgi enam pole mõtet üritada midagi "edasi liikuda". Ära käi peale, pole mõtet. Küll tuleb uusi inimesi, kes sinuga end hästi tunnevad, suhelda soovivad ja kellega sina end hästi tunned.

Ja sinu küsimus? Istusite parklas poisi Golfis, puhusite juttu ja "nautisite üksteise seltskonda". Õnnitlused! Ta ilmselgelt ei mõtle sinust niimoodi nagu sina temast. Aga noh, on ju ikka uhke tunne olla ikka koos sellise artistiga, kes võib ikka viina võtta ja rallit sõita. Mina ei raiskaks oma elu selliste vendade peale, kellele peab koguaeg tähelepanu pöörama ja alt üles vaatama. Miks?? Tal on ju ainult üks eesmärk. Niikuinii sebib mitme endast noorema tüdrukuga. Sa oled väärt seda, et sind imetletaks ja sulle alt üles vaadataks. Usalda ikka iseennast ja soovin teile palju toredaid üksteise seltskonna nautimisi. ;) ;) ;) ;) ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”