Re: poisssõber ja teised tüdrukud

termomeeter kirjutas:Hei.

Eks sa pead sellele ise vastama, kas sinu jaoks on okei. Arvan, et suhted on piisavalt erinevad, et mitte otsustada kellegi teise kogemuse järgi, mis sulle sobib. Kui ei ole okei, tasub seda ka oma poisile väljendada ja eks ka üleüldiselt oma ootuseid suhtele selgitada. Eks ka see ole võimalik, et need ongi sinul ja poisil erinevad.
Aga mida ma siis teen, kui poisi jaoks on see raskesti aktsepteeritav, et see minu jaoks vale on? Kuigi ta teab, et ta teeb mulle sellega haiget? Ta ei mõista kuidas see saab vale olla, kui ta kõnnib näiteks koos minu parima sõbrannaga tänaval käest kinni hoides.

Re: poisssõber ja teised tüdrukud

Mina seda pahaks ei pane teistele. Eks ta küsimusi tekitab, aga usaldus on siiski siin kõige alus. Mõni inimene lihtsalt ongi selline läheduse andja ka sõpradele ja teab üsna hästi piiri lihtsa läheduse ja enama vahel. Siiski, tasub sellest rääkida, nii, et leiate kompromissi. Mõlemad peate järelandmisi tegema suure tõenäosusega.
Mis puutub usaldusse, siis usaldusele tasub rajada iga suhe, olgu see sõprussuhe või armusuhe või töösuhe vms.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”