APPI!!!

Lugu siis selline:
Mul oli kunagi üks poiss,läksime lahku. Väidetavalt polnud tal enam tundeid,aga mul oli neid palju. Natuke aega läks mööda ja ma hakkasin talle uuesti meeldima(jejejej), aga mul on suht palju poistest sõpru ja ta on lõpetanud rääkimise kõigiga neist... Ma olen talle õelnud, et ma ei vaata neid nii ja värki. (Me pole suhtes)
Tahaks teada kas kellelgi on ka nii juhtunud et lõpetab sopradega raakimise..??

Re: APPI!!!

Räägi temaga sellest, võib-olla on armukade? Kas ta isegi ei tereta, kui nad kokku satuvad? Selles mõttes, et suhtlema ei pea kellegagi, kui soovi pole, aga paar sõna, kasvõi 'tere' ja 'head aega' vahetada on elementaarne viisakus. Muuks ma põhjust ei näe, kui te suhtes pole/ei käi ja ta ise nende poistega läbi käia ei soovi. Küll aga kui kunagi suhtesse astute ja poiss põhimõtteliselt keeldub sinu meessoost tuttavatega rääkimast või vahel koos aega veetmast, siis võib raskeks minna.

Re: APPI!!!

Kas tema ei suhtle sinu tuttavatega või ta teeb katseid ka sind nendest eraldada? Umbes, et keelab nendega suhelda või krimpsutab selle peale nägu vms?
Kui viimane varjant, siis tasub olla ettevaatlik! Sõpradest isoleerimine ja armukadedus ilma põhjuseta ei tõota head! Kindlasti tuleks sellest temaga rääkida!
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”