raske olukord

Ma olen nii masenduses, ma ei saagi selles olukorras midagi vist enam teha. Mu poiss on sõjaväes, enne seda veetsime toredamalt aega kui kunagi varem, ta ütles mulle asju mida iial varem polnud ta suust kuulnud, seda oli ka näha et ta tõesti hoolis. Me oleme olnud tuttavad 5 ning suhtes 2 aastat. Sõjaväe aeg on olnud väga raske, sain nüüd teada ühe kurva asja :( Peale viimast linnaluba oli ta oma sealsele sõbrale öelnud, et veetis päeva minuga, kuid ta ei tundnud enam midagi mu vastu. Meil oli varem nii tore, aga kartsin koguaeg et vahemaa võib seda teha. Muidugi mulle ta ei öelnud et midagi enam ei tunne, aga viimased päevad eriti on ta ära kadunud, ütleb vaid, et aega ei ole. Ma olen nüüd teadmatuses ja kurb.

Re: raske olukord

Raske on tähelepanu püüda, kui ta mõni päev üldse aega ei leia ning seal mitmenädalased metsalaagrid ja muu selline. Lugesin hästi palju teiste kogemusi ka ning kõik räägivad, et sealt tulles ei tunne enam oma meest ära, sest sõjavägi on iseloomu nii väga vorminud. Ning arusaadav, et kui üksteist ei näe, suheldagi ei saa juba mitmendat kuud ja tegevust seal jagub ja muu uus seltskond, siis tunded võivad jahtuda. Aga see kõik ei olnud niisama mis oli enne seda. Mu suurim hirm on temast ilma jääda, aga ma ei saa midagi teha. Ei mõista kuidas asjad võivad mõne kuuga muutuda nii. Mina nutan teda siiani peaaegu iga õhtu taga ja igatsen väga ja ei suuda olukorraga leppida.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”