Tütruk ajab pea nii sassi

Tervist, ma oled 19 aastane noormees ja ma õppin ametikoolis ja mul on tüdruk kellega olen suhelnud 6kuud ja enam vähem 4 neist suhtes olnud. Kevadel ta kirjutas mulle fbs et tal oleks vaja kedagi kes teda linna tooks ma tuntsin teda sel ajal niipalju et aasta varem käisime tööl põllul vmis, ja siis pole eriti suhtlend ültse vaid tere vmis. Aga sell päeval ta kirjutas mulle fbs et tal vaja linna ja ta võib kümpsi anda ja no ma mõtlesin et miks mitte polnd midagi ikka teha, nii läksin järgi tõin linn ja no siis oligi minu arust kõik. Ta siis nädal hiljem hakkas mulle kirjutama fbs ja siis suhtlesime ja suht norm oli saime hästi läbi jne. Suvel millalgi ta tahtis kokku saada ja saimegi siis olin pisut tagasihoidlik ja pole midagi eriti rääkind, siis läkaime korvpalli mängima minu mõne sõbraga aga ta lic istus ja rääkia juytu mingi tunnikese olime seal siis läksin viisin ta ära. Mõned päevad hiljem ta kutsus mind sinna kus ta elab linnast väljas, ma läksim ja ajasime juttu ja oli väga tore aa ja me kiikuaime kuk juttu ajasime. Siis ta kutsus mind et ma temaga jaanitulele läheksin algul ma ei tahtnud aga lõppuk läksin ja kahe tema sõbrannaga ka. Seal ma lasin kinni 700smirnoffi ja siis ma polnud just tagasihoidlik ja ma viisin ta tantsima ja värki ja ma siis lampi suudlesin teda ja ta suudles vastu. Selleat ajast me olimegi pms koos. Ta käis suvel turismi talus tööl mis oli minu juurest umbes 100km kaugusel ja siis ma tavaliselt nägin teda vaid nädala vahetusel ja värki aga iga öö me rääkisime teloz tavaliselt 3h vähemalt ja ma armusin temasse nii väga ära. Aga siis ta ütles et ta läheb mandrile kooli. Ma mõtlesin et pole midagi kuna üksteist armastame elame üle ma viisin ta esimesel korral ta sinna. Siis tripisime veel mandril natuke rigi ja tulime tagasi. Ta käis esimesl nädala vahetusel minu juures peale seda kui kool oli algand ja järgmine nädala vahetus läkain ise ja siis telkisime öösel käisime pärnus tallinas ja seal vanglas mis vee all mul ei tule nimi meelde. Esimesel ööl telkisime sel valge rannal pärnu lähedal. Otse mere ääres see oli üksparimaid hetki minu elus. Aga no tegelt asja kallale mils ma sells teema ültse tegin

Me pole 2nädalat kokku saand. Üks tüüp kes tal ühikas temaga. Ta suhtles temaga suht palju ja see tegi mind armukadedaks ja ma rääkisin talle et mulle see ei meeldi ja ta ütles et nad aind aõbrad. Ja sellega oligi meie esimene tüli. Aga siis kui ta oli selle tüübiga juba 1nädala suheld temaga tõi see vend talle lilli. Ta ütles seda mulle ja ma olin nagu et pean kohale tulema v mis. Siis ta ütles et ta pole talle ütlenuki et mina temaga suhtes. Aga siis ta ütles et me oleme suhtes talle. Ja nad on nüüd zõbrad nad vaatavad ühikas koos filme ja suht koguaeg koos. Aga minu tüdruk pole minuga enam väga suhelnd ja ma küsisin mis värk et kas ta mind enam ei taha see ajas ta närvi pole minuga 1päeva rääkind aga siis ma tegin end nii haledalt maha et palusin vabandust. Ja nüüd rääkime ja värki aga me olime kokku leppind et me läheme koos rallit vaatama ja ta tuleb minu juurde aga nüüd ütles et ta tuleb selle tüübiga ja läheb hoopis tema sõbranna juurde. Ahhh mdea ka enam mils ma selle siia kirjutasin ega selleat juttuat väga aru ei saa nkn ma tõesti m
Armastan teda aga ma arvan et nüüd lic mängib minuga

Re: Tütruk ajab pea nii sassi

Tüdruk ebakindel. Tasubki otse küsida et mis on tema ootused ja soovid teie suhtes. Ja silmast silma sellest rääkida.
Armukadedus pole hea, see näitab, et suhe pole rajatud usaldusele ja see on tõsine probleem. Usaldus on esimene asi, mille pead korda saama. Nii sina kui tema. Ja ei peagi 24/7 ninapidi koos olema.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”