Tüdruk

Tere
Selline asi siis, et olen noormees, elukoha leping lõppes ja ei olnud veel uut kohta leida, teadsin et vana klassiõde elab ka siin ja küsisin kas võin tema juures natuke aega peatuda.Ta väga ei tahtnud, aga lõpuks oli nõus. Olin umbes 2 päeva tema juures olnud, natuke õhtuti rääkisime, aga muidu oli mõlemal elu kiire.Ühel öösel läksin tema kõrval magama.Ta ehmatas ja küsis mida ma siin teen ma ei öelnud midagi, ta jäi magama nüüd olen tema juures juba nädal aega maganud. Ma näen, et ta suhtleb kellegagi telefonis, käib väljas ja võtab beebipille.Tahtsin temaga suhtest rääkida, aga ta ei soovi mingit suhet, samas ta ei aja mind ka ära kui temaga räägin ja temaga samas voodis magan. Tean teda juba väga ammu, sooviks temaga suhtesse astuda mida teha?

Re: Tüdruk

Tere.

Mulle tundub sinu käitumine küll liig. Tüdruk suhtleb kellegagi, käib väljas, võtab pille jne ehk võib oletada, et tal on juba keegi. Huvitav, kuidas üldse tuled selle peale, et võiks suhtesse astuda - mu meelest pole selleks küll hetkel lootust. Pigem ta juba on suhtes, tundub mulle. Pole isegi ju mingeid märke, et talle meeldida võiksid. Soovitan sama, mis eelmised vastajad - otsi oma elamine. Üldiselt kui kedagi natukeseks enda juurde võetakse, siis pigem paariks päevaks kui nädalateks. On suur tõenäosus, et tüdruk on viisakas inimene ja ei hakka sind seepärast jõuga ära saatma, vaid ootab, kuni endale elamise leiad. Pigem peaksid ise kiiremas korras viisakusele mõtlema ja teise inimese pinnalt ära kolima.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”