mida teha?

Tere

Lugu siis sihuke et meeldib üks tüdruk trennist. Mõlemad 13. Räägime facebookis ja trennis ka. Lihtsalt a la trenni tuled jne. Kuidas seda edasi arendada? Peale trenni pole kunagi hetke, kus oleksime vaid meie kaks. Nii tahaksin ta välja kutsuda. Mida teha?

Re: mida teha?

Teil on vist asi vanuses, aga tegelikult isegi kui te pole kahekesi, siis on väga normaalne korraks eemale kutsida ja küsida nt, et kuule, mis sa täna teed? Või mis iganes päeval. Aga ilmselt kui seda juhtuvad pealt nägema teised 13-aastased, siis hakkavad jah igast jutud ja kiusamised peale...
Aga no samamoodi saad ju ka facebookis küsida. Lihtsalt lampi, et mis täna teed, välja viitsid? See ju täiesti normaalne, nii tehaksegi minu arvates ka sellises vanuses, kui meenutan enda aegu siis vist oli ka nii ja ei olnud üldse imelik.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Teemaalgataja

Jah, välja kutsumine pole probleem. Aga millal seda teha? Mul pole sellist hetke, kus oleksime vaid meie kaks. Ja facebookis, ei. See rikuks kõik - ma ei näeks tema reaktsiooni ja teiseks tunduksin ma argpükslikult.

Ütle siis "sõbraga", siis ei valeta otseselt. Noh, kui küsitakse täpsemalt, siis peab ikka vastama.

Nõustun tegelikult sinuga, et Facebookis ei näe reaktsiooni ja see on natukene argpükslik. Samas kui muud võimalust pole, siis ehk saab selle kuidagi ausalt välja mängida. Näiteks vestlete paar lauset ka muul teemal ja saadki kutsuda näiteks jalutama nüüd ja kohe, saab teemast edasi rääkida, näiteks.

termomeeter kirjutas: Nõustun tegelikult sinuga, et Facebookis ei näe reaktsiooni ja see on natukene argpükslik.
Noh, tegelikult siis mitte, kui on nt õhtu ja mõlemad kodus ning üks tahaks midagi teha, pluss kui tel nrit pole siis ju ongi ainus võimalus fb-s välja kutsuda (kui kohe minna tahetakse). Ma olen ka siis argpüks, enamus kohtumisi lepin kokku internetis XD uups
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Aa, ei, nõustun ka sinu eelmise postitusega, et eks see suures osas nii käibki. Aga kui päriselus ka üldse ei suhtle, kuigi kohtutakse, vaid eelkõige netis, siis mingi väike arguse varjund siiski jääb asjale juurde. Enamikus olukordadest muidugi normaalne netis välja kutsuda, selles osas ei vaidle üldse vastu.

Teemaalgataja

Kysisin siis facebookis et kas ta kinno v kuhugi tahaks tulla ja ta vastas et mdea. Keerasin asja pekki. Damn aga ta meeldib mulle nii väga. Tahaksin teda kõige halva eest kaitsta. Oleksin ikka pidanud in real life küsima tema käest. Kurat
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”