Kes teab

Tere

Olukord on siis selline,et suhtlen juba mõnda aega ühe toreda tüdrukuga ja on ta mulle mõista andnud,et meeldin talle jne.
Suhtleme netis ja ei ole kunagi kohtunud, Vot. aga asi, mis minus segadust tekitab, on see,et Sõbrad on talle tunduvalt olulisemad,, on mulle rääkinud, kuidas oma sõpradega öösiti ringi sõidetakse.. no minujaoks on see ohtlik ja kahtlane tegevus.. Üleüldse, kui julgen ta sõprade kohta midagi öelda, oma arvamust avaldada, siis olen suur kurjategija..
Nüüd ma siis ei teagi, mis mul oleks õigem teha,, Käitub minuga nii, nagu armastaks mind,, kuid samas sõbrad tunduvad igakell tähtsamad olema..
Mina 18 tema 19.. kui see tähtsust omab..

Re: Kes teab

Kui Te pole kunagi kohtunud, siis miks Sa eeldad, et ta armastab Sind? Ilmselgelt pole seal mingit armastust. Teiseks ongi sõbrad kindlasti tähtsamad, kui Sina antud hetkel, sest see tütarlaps ei tea Sind õietigi. Ei tasu üle mõelda ning kui see tüdruk Sulle tõesti meeldib, siis mõtle pigem sellele, kas te võiksite ka päris elus kohtuda.

Re: Kes teab

Ega ma täpselt ei teagi, igaljuhul on selge,et ma ei ole talle lihtsalt mingi tavaline sõber.. ja kui ongi nii.. siis tõepoolest... see ei ole asi, millega nalja teha. Eks oma osa ole ka sellel,et mul endal ei olegi sõpru,kellega midagi ette võtta või minna kuskile ja seetõttu ma lihtsalt ei mõista.. tunnistan
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”