Internetisuhted ja suhted

Kas tänapäeval on mingi trend olla internetisuhetes ja astuda suhetest suhetesse? Ntx mina omast kogemusest.. Üks kutt hakkab külge lööma. Päris mitu nädalat üritas mind internetis "sebida", aga ma tean ju, et see on veidi naeruväärne olla internetisuhetes. Ma ise eelistaks näost-näkku suhtlemist, aga see selleks.
Igatahes, üks kutt üritas mitu nädalat mind sebida, internetis muidugi. No ja siis tuli see hetk kui ta küsis käimist. Minu esmane reaktsioon oli, et wtf kutt, tule mõistusele, ma tean sind ainult kolm nädalat. Ütlesin ka talle seda ja kohe kui talle "ei" ütlesin, vajus see teema ära. Mis inimestel viga on? Nüüd on tal juba uus eit silmapiiril ja mind ignoreerib täielikult. Ta on muidu tore inimene, aga kahju, et ta selline interneti fu*kboy on. Olin muidugi eelnevalt ta tausta uurinud ja sain teada, et tal on enne ka neid internetisuhteid palju olnud. Mõnega oli isegi reaalses elus suhtes olnud (braavo, mees).
Mis mõte sel oleks kui räägid, et "oi, läheks sinna ja sinna" ja üleüldse räägid endast kõik ära ja kui päris elus kokku saad, siis on köki möki? Siis tuleb ka probleem - ei oska suhelda, kuidas olla huvitavam ja üleüldse tema tähelepanu võita või midagi muud säärast. Tänapäeva generatsioon on omadega suht metsas, aga ma ei vingu. Loomulikult on ka selliseid suhteid, et leiad kellegi internetist ja on true love and happy ending või siis kohtud reaalses elus inimesega ja ongi armastus esimesest silmapilgust.
Avaldasin lihtsalt oma arvamust. Mida Teie sellistest "suhetest" arvate?

Re: Internetisuhted ja suhted

Kui suhe ainult interneti jääb jama. Samas kaugsuhteid internet hõlbustab sellega, et on kergem üksteisega suhelda. Võib juhtuda tõesti et armud inimese iseloomu netis, aga mingit suhet küll alustada pole mõttet ennem kui reaalselt kohtutud mitmeid kordi, sest nh, nii õpib tundma inimest ka reaalses elus.
Pealegi...inimesel võib olla mitusada netisuhet, ilma, et teised sellest teaksidki.

"Samas kaugsuhteid internet hõlbustab sellega, et on kergem üksteisega suhelda."

Seda kindlasti, aga on võimalik, et tekivad pinged. Armukadedus, usaldamatus, üksindus jne. Kaugsuhted, kas neil üldse on mõtet?
Kui tüdruk elab Tartus ja poiss näiteks Haapsalus, siis kokkusaamisvõimalus on suhteliselt nullilähedane. Kas on mõtet saada kokku heal juhul kord kuus, kui võiks samal ajal mõne teise inimesega veeta aega päevast päeva? Samas tekitab see järgneva küsimuse, kas on vaja 24/7 koos olla?
Noori, kellel on kaugsuhe, leidub ju siiski.
Kaugsuhtes inimeste kohta võib üsna kindlalt väita, et nende suhe on tugev. Sest olgem ausad – kui see seda ei oleks, otsustanuks paarike kohe üksteisest eemale kolides suhe sinnapaika jätta. Üksteisest tüdimus on harv tekkima, pigem valdab pidevalt igatsus ja tahe teist osapoolt näha. Kaugsuhe aga tekitab ka uskumatult palju pingeallikaid – armukadedus, usaldamatus, üksteisest võõrandumine ja uued sõbrad uues kohas. Kui sellest kõigest aga suudetakse üle olla, siis on kaugsuhtel mõtet, sest lõppkokkuvõttes te ju lähete siiski kokku.

Kui aga kaugsuhe osutub piinaks ja pidevaks muretsemiseks ning hakkab mõlema osapoole tavapärast elu tohutult segama, oleks tark mõelda lahkumineku peale. Kui tunded tõesti nii tugevad on, on ju alati võimalus kokku tagasi minna.

Raagin siis ka.
Suhtlesin ühe poisiga ja no tundus perfektne iseloom oli kõik mks vaja,aga mida rohkem ma temaga kokku olen saanud see iseloom muutub ja mitte paremaks,vajd halvemaks.

Ja ükskord oli ka nii,et üks poiss käis aastaaega pinda ,et hakkame käima jne tegin talle vihjeid et ei soovi, aga lõpuks ütlesin EI ja siis ta ahvardas,et tapab end jne.seega motlesin,et oleks võinud kohe selge ei öelda

praetud kirjutas:Raagin siis ka.
Suhtlesin ühe poisiga ja no tundus perfektne iseloom oli kõik mis vaja,aga mida rohkem ma temaga kokku olen saanud see iseloom muutub ja mitte paremaks,vaid halvemaks.

Ja ükskord oli ka nii,et üks poiss käis aastaaega pinda ,et hakkame käima jne tegin talle vihjeid et ei soovi, aga lõpuks ütlesin EI ja siis ta ahvardas,et tapab end jne.seega motlesin,et oleks võinud kohe selge ei öelda

Internetis tutvumine on minu jaoks küll täiesti normaalne, aga ainult netipõhist suhet (eriti kui enne kordagi kohtunud pole) ei kujuta küll ette. Samas olen veits vanem ka, eks kümme ja rohkem aastat tagasi oleks see vast normaalne tundunud ja ehk olnud ka. Vahet ju pole - kui kaks osapoolt niimoodi õnnelikud on, siis andku minna. Üldiselt tundub loogiline netis tutvuda, aga siiski ka mingi kohtumisvõimalus leida, eriti kui on viiteid, et osapooled võiks teineteisele meeldida. Muidu läheb tõesti imelikuks, pikema aja peale võib tõesti tekkida see, et mõlemal on teineteise ja iseenda suhtes juba nii suured ootused, et kohtumine ja suhtlemine muutub ületamatult raskeks.

Kokkuvõte - arvan, et endale sellisest suhtest ei piisaks, samas ei pea vajalikuks teiste kohta hinnanguid anda, kui neid just selline suhtevorm õnnelikuks teeb. Üsna kõik tundub mulle normaalne, mis kõigile osapooltele sobib.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”