Kutt

Kuidas muuta vestlust huvitavaks? Ma ei oska üldse poistega suhelda, oleneb inimestest aga ühe kindla inimesega oskan suhelda ainult nagu küsides, harva liigub jutt edasi pikemaks. Tõesti ei tea mida teha.

Aitäh L 16

Re: Kutt

Kas juttu on muidu päriselust või internetist? Otsest vahet pole, aga teatud määral totaalselt erinev see suhtlus.

Ah, eks see suures osas lihtsalt eneseusu taga ole. Tegelt on rääkida küllaga, lihtsalt ebakindlus, et "äkki räägin mõttetut juttu", on nii üle, et sa ei suuda seda teadvustadagi, vaid arvad, et pole midagi rääkida.

Mida teha? Suhelda erinevate inimestega. Mõnega on lihtsam, mõnega peabki pingutama. Saada erinevaid kogemusi ja sealt aru, et kellega ja mismoodi üldse suhelda tahad. On normaalne, et kõigiga polegi hea klapp ja hea suhelda. Mu arust enamikuga peab pingutama, ma tunnen küll, et need on vaid väga üksikud inimesed, kellega suhtlus kohe loomulik on. Aga eks mõnega tulegi see ajaga.

Niisama punnida, pingutada ja seda endale ning teisele inimesele peale suruda ei ole mõtet. Ise suhtlen siis, kui mingi põhjus on. Need, kellega ma tihemini suhtlen, neile räägin oma päevasündmustest või mõtetest või siis vahel on millegiga abi vaja nt arvutiga või et keegi võiks tulla ja mu rattakummid täis pumbata, sest ma ikka veel ei oska :D Alati võib ka küsida, kuidas teise päev läks ja mis toimus (kuigi jah... on neid inimesi, kes ei oska oma päevast midagi huvitavat rääkida ja neid ma hindan igavaks, sest nad kas ei oska minu meelest suhelda või siis neil ongi iga päev igav) ning sealt tavaliselt areneb ka jutt edasi lemmikfilmidele, perekonnale vms võimalusi on palju ;)
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/

Heh, kõik Sinu jutus klapib ka minu eluga. Isegi nime esitäht ja vanus :D

Ma saaks nagu ainult oma vennaga täiesti vabalt suhelda. Kui mu ümber on teised inimesed, siis ma oleks ise nagu teine tüüp. Selline vaikne ja märkamatu. Ei oska nagu midagi rääkidagi. Vennaga aga viskame mõlemad kildu ja naerame üksteise ebanaljakate naljade peale :D
Ma tegelikult imetelen sellised inimesed, kes kõigiga vabalt suhtlevad ja kellel jutt alati jookseb :)
Aga eks ma peaksin vist ise ilmselt julgem olema.

Tegelikult tahtsingi lihtsalt öelda, et Sa pole ainuke, kellel selline probleem(?) on :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”