armastus teeb haiget :(

Tere, raske on kuskilt algust teha. Ma olen suhtes, enamjaolt ikka õnnelikus suhtes aga tunnen, et kõik läheb kuidagi viltu. Niisiis olen suhtes olnud juba 1,5 aastat. Kõik on olnud imeline, me käisime enne ühes koolis ja ühes klassis, olime koguaeg koos, suve veetsime koos ja tõesti on olnud imelisi hetki. Kuid nüüd läks ta minu koolist ära, teise kooli, me oleme muutunud kaugeks üksteise jaoks aga samas oleme südames alati olemas,ma tean, et ta armastab mind ja hoolib minust( on seda palju öelnud). Igaljuhul minu mure seisneb selles, et viimasel ajal on ta muutunud kahtlaseks: ei suhtle eriti, vestluseid alustan ainult mina ja ka ise helistan talle. Ta ise ei võta enam üldse ühendust :( , mis selle põhjustanud on, ei tea ja kui temalt küsida siis ütleb, et korras on ja alati proovib kuidagi vestlusest pääseda, ehk ta on alati busy, tal on koguaeg midagi muud paremat teha. Isegi koos me enam ei tee midagi, väidab, et pole aega. Ta ei kutsu mind isegi välja ja ei näita omapoolset huvi üles. Kui keegi seda pikka joru lugeda viitsis siis ma tõesti palun teie abi. Mida ma tegema peaksin?? Aitäh! :)

Re: armastus teeb haiget :(

Tere.

Tundub tõepoolest, et poisi poolt on tunded jahenenud. Seda enam, kui ta ka rääkida ja selgitada ei taha, ei maksa ülemäära loota. Muidugi võis see armastus ja hoolimine täiesti siiras ja tõeline tunne olla, aga vahel on nii, et ajaga see muutub. Kui ükskõik kummal enam teisega hea koos olla pole ja see enam nii palju ei paku, pole mõtet lihtsalt niisama seda lühikest elu vale inimesega suhtes olemisele kulutada. Igaks juhuks hakka end ka lahtilaskmiseks ette valmistama. Ega sa peagi kohe suurt otsust tegema, lihtsalt vaata kogu seda suhet ka selle pilguga, et ehk ei olegi see asi enam nii õige kui varem ja ehk ongi aeg muutusteks.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”