Ei oska enam kuidagi

Tere

6 kuud tagasi tutvusin ühe noormehega.Saime ühel peol kokku sõprade juures ja meil klappis kohe algusest peale.Ta kutsus mind endale külla ja hakkasime suhtlema.Nii tema kui minu sõbrad ütlesid kohe, et oleme ideaalne kooslus.Tema sõbrad suhtusid minusse hästi ja minu sõbrad suhtusid temasse samuti hästi.Kuna elasime aga üksteisest väga kaugel siis ei saanud me väga tihti kokku ja selle noormehe(ütleme talle Mart.See pole muidugi ta õige nimi) puhul kehtis reegel, et mis silmist see südamest.Vahepeal oligi periood kus me väga pikalt kokku ei saanud.Seetõttu juhtus nii, et ta tutvus ühe neiuga, kellega ta suhtesse läksid.Neiuga oli meil välimuselt väga palju sarnast.Aga see neiu hakkas kahtlustama, et meil Mardiga midagi on ja eemaldas mu Mardi sõbralistist(Mart andis talle enda facebooki parooli), sest arvas, et siis me enam ei suhtle.Mart aga vihastas ja jättis selle tüdruku maha sellepärast.Minu ja Mardi ühised sõbrad rääkisid, et Mart pidi ikka minust rääkima ja on näha, et ta mõtleb minust.Suvel me kokku ei saanud ja nüüd kui hakkasin käima tema kodulähedal koolis siis kolis ta hoopis(ema sai teises linnas hea töökoha) ära ja nüüd tuleb välja, et ta tahab välismaale elama minna.Selles suhtes olen ma rahulik, et ta läheb koos meie ühise sõbraga välismaale, aga selles mõttes ei ole ma rahulik, et ta läheb sinna aastaks ja ei tea kas Eestisse enam naasebki.Eestis hakkab ta küll käima, aga võib olla jääbki ta sinna elama.Ma tean seda, et ta midagi mu vastu tunneb.Ja mina armastan ka teda väga.Aga küsimus ongi selles, et mis saab?Kui ta välismaale elama siis jaa, skype ja facebook ja asjad on olemas, aga kui inimest aasta aega ei näe siis mis saab? :cry: Tunnen temast juba praegu puudust kuigi ta veel läinudki pole.Mõte, et ta välismaale elama ajab mu lihtsalt nutma.Mis saab?Mida ma teen?Nutan teda aastaaega taga?Ja mis saab kui ta jääbki sinna?Ma armastan teda väga.Ta ütles mulle, et läheb välismaale, sest seal saab normaalselt pappi.Hetkel on talle karjäär tähtsam kui miski muu.Ta pere ja sõbrad ja mina jääme kõik Eestisse.Ma saan aru, et raha on vaja, aga mida mina nüüd teen?Kuidas ma peaksin edasi minema?Kõik asjad ajavad mind viimasel ajal närvi.Ja kogu aeg on paha tuju.Ma ei oska kuidagi olla ega midagi teha.Mida ma tegema peaksin?Ma tõesti armastan teda väga.Ei kujuta elu ilma temata ettegi.Olen proovinud teda unustada.Kustutasin temaga seotud pildid ja asjad ära, liigun pidevalt inimestega ringi ja ei mase üksi toas, aga see ei aita.Aina hullemaks läheb.Mida ma tegema peaksin?
Kui keegi oskab midagigi soovitada olen väga tänulik.Ja kui ei oska siis aitäh vähemalt, et mu mure ära kuulasite.

Re: Ei oska enam kuidagi

Ei tea kas soovitaksin sul just kohe kedagi uut otsima minna aga niisama ei maksa vist ka jah koikule istuma jääda. Mis puudub üksi toas masetsemise siis soovitan sul veits aega üksi kodus puhata ja mõtted selgeks mõelda.

Aga mis Mart vastas kui küsisid, et kui kauaks ta plaanib ära minna? Kas oled üldse küsinud?

Re: Ei oska enam kuidagi

Olen teemaalgataja.Mart rääkis mu sõbrannaga(Mart ja mu sõbranna head sõbrad) ja ütles talle, et läheb üheks aastaks ja ei tea kas tulebki tagasi.Alati kui selle teema algatasin siis minuga Mart ei rääkind sellest.Kõik arvasid(kaasaarvatud ma ise), et ilmselt ei taha ta mulle haiget teha nii pika äraolekuga, sest teab, et hoolin temast.Lõpuks ta siiski ütles mulle, et läheb üheks aastaks ja rõhutas mitu korda, et kui ta ühe aasta pärast tagasi tuleb siis räägib mulle kuidas tal seal välismaal läks.Kõikidele teistele ta ütles, et ei tea kas tulebki tagasi, aga mulle ütles, et tuleb tagasi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”