Crush ;(

tervist! mul on crush kes on 13 ja ma 12 ta teab juba et ta meeldib mulle aga jup ma talle ei meeldi ta kirjas mulle et kui rohkem suhtleme siis tal vb hakkavad ka minu vastu tunded tekkima aga ma ei usu seda :oops: siis ta utles et 12 aastased ei tea mis see suhe on et praegune kysimus siis on kas ootan ka ara kuna 13 saan v et vaga kaua jaanud pole aga jap et mis te arvate kuidas ma temaga raagin ma pole nagu kysinud kas ta tahab mu tydruk olla aga nagu aru on saada ta pole minust huvitatud ei taha vaga rohkem siia kirj akki vaatab seda ja tunneb mu ara :(

Re: Crush ;(

Alan! kirjutas:
Hannuska kirjutas:Tee endale konto ja ma aitan sind sellega. Ma ise olen 12 aastane tüdruk ja suhetega kursis. Mulle võid vabalt privaatselt kirjutada. :)
Ise otsid teises teemas suhteabi ja nüüd oled spetsialist? Koomik. :D
:D

Mis need tänapäeva noor pubekad tahavad koguaeg suhet....
Kas selle pärast, et lihtsalt lahe välja näha?????
Suhe saab tekkida aint siis kui sa üldse tead miks sa tahad seda ja sa tead, et sa oled selleks valmis ning sa pead ka teadma milles su valmisolek seisneb.

Ei saa samuti hästi aru miks seda suhet nii väga tahad... Kui sul on tunded siis jah arusaadav aga kui lihtsalt nii et
"Oi kuule hakkame käima"
"Ei ootame ära kuni sa 13 saad ja siis alles vaatame ja proovime üksteisele meeldima hakata"
Siis ei saa ma kohe üldse aru MIKS KRT SA TAHAD RONIDA SINNA SUHTESSE!?
Leia endale mõni hobi või midagi.
.............................................................
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”