tüüpiline

Tere!
Üritan oma loo lühidalt kokku võtta.
Mainin kohe ka ära ma tean sarnaseid teemasi palju,aga otsustasin siiski postitada,kui see üldse ei sobi siis eemaldage.
Tutvusin siis 2kuud tagasi ühe poisiga.Me olime väga head sõbrad ja aina arenes see edasi.Aga siis mu sõbranna läks temaga suhtesse,kui nad olid tundnud ainult 1päev.Peale seda see poiss ei kirjutanud enam mulle ja ma ei hakkanud ise ka kirjutama, nüüd kui nad 3nädalat suhtes olnud me suhtleme, ta kirjutas.Ja vahepeal paneb ta teksti lõppu südameid jne.Aga ta on väga aus, ta kohe kindlasti ei petaks seda tüdrukut ja see on eriti armas ,et see tüdruk on selline paksem ja sellise teistsuguse iseloomuga,aga ta armastab teda ikkagi.tõesti see on väga armas.Aga nii kui me hakkasime suhtlema ma teadsin,et meie iseloomud klapivad,meile meeldivad samad asjad,meil samad elumõtted jms. Ma ei usu, et see suhe neil eriti kaua kestab ,aga see selleks.Ma ei saa aru miks ta neid südameid paneb ja koguaeg räägib minuga, me oleme sõbrad kui sedagi isegi mitte parimad sõbrad.Kas ma meeldin talle ikkagi, aga ta armastab siiski seda mu sõbrannat. Sõbranna peale olen pahane ikkagi kuna ta teadis ,et ta meeldib mulle, aga kuna ma tean , et nende iseloomud ei klapi ja mõlemad kahtlevad selles(nad ise utlesid) siis kas mul oleks võimalist no umbes nii pooleaasta pärast?
Aitäh ,kes lugesid sain ennast tühjaks rääkida.
Päikest

Re: tüüpiline

Meie siin saame ainult oletada, mida see poiss tegelikult mõtleb või tunneb teab ainult tema ise. Rääkides armastusest, siis peale ühepäevast tundmist suhtesse astuda on ikka väga rutakas ja mingit armastust seal nii ruttu küll olla ei saanud, pigem armumine. Samas, mine sa tea, võib-olla on see nüüdseks tekkinud. See, et poiss sinuga räägib ei tähenda automaatselt meeldimist, kuigi võib sellele viidata. Igal juhul on ta sinust huvitatud, mis on hea. Südameid saadetakse üldjuhul, et väljendada positiivseid tundeid - mitte tingimata armastust või meeldimist, kuigi ka neid, aga miks mitte nt hoolimist. Kindlasti on see hea märk. Kui ma õigesti aru sain, siis nende suhe tundub sulle armas, kuid poiss meeldib sulle ikkagi? Sel juhul soovitaksin sul jätkata poisiga suhtlemist ning küll aeg näitab, mis saama hakkab. Võib-olla läheb ta oma praegusest lahku ning hakkab sinu vastu romantilist huvi üles näitama. Võib-olla jäävad nad kokku - ka erinevate iseloomudega inimesed võivad olla õnnelikus suhtes, öeldakse ju isegi, et vastandid tõmbuvad. Me ei saa öelda kindlat vastust ega määrata täpset aega, millal ja mis juhtub. Muide, 'võimalus' ei saabu tingimata lahkuminekuga. Sul on kogu aeg võimalus, kui poisiga läbi käid. Aga, nagu juba öeldud, eks jätka poisiga suhtlemist, esialgu siis sõbratasandil ja vaata, mis saab. Sõbrannas pettumine on arusaadav, aga pea meeles, et suhtesse astumine on kahepoolne asi ja ju siis too poiss tunneb ka su sõbranna vastu midagi. See võib sulle tunduda temast nõme, aga tundeid ei saa keelata, kuigi pean tunnistama, et mulle tundub see nende suhe veidi kiirustatud, aga eks igaüks ise teab, mis teeb.

Re: tüüpiline

Damn mis draama, no, kui te lapsed ühe päeva tundmise järel olete nõus suhtesse minema, siis toimub see suhte lagunemine ka ilmselt sama ootamatult. Ma ei tea mis kontekstis see poiss sulle südameid saadab, aga igas normaalses suhtes see küll väga tolereeritud ei ole ilmselt. Kui sina kahe kuuga suhet ei suutnud luua ja sõbranna suutis ühe päevaga, siis kahtlen, et teie vahel midagi pikaajalist kunagi olema hakkab. xd
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”