Ma olen loll

Tere, kui ma ühte kooli läksin, siis ma paistsin ühele poisile silma ja üsna pea sain sellest aru.
Me vahetasime silmsidet, ta pani koolikoti minu korvale nagu kui sooma laksime, jope pani ka mu korvale kui klassiohtu oli ja istus mu kõrvale siis, janii sealt see edasi areneski natukene nagu suhtluseks, rääkisime omavahahel kui kedagi ei olnud ehk ss peale tunde...ta meeldis mulle tohutult ja ta rääkis endast jn. Aga kuna ma olen arg olnud siis ei tulnud selle pealegi et endast rääkida aga nojh mis sellest (ta ei kusinud ka naguinii, kuigi oleksin vähemalt nüüd tahtnud et ta teab minust rohkem), nyyd kohe suvi läbi ja läheme erinevatesse koolidesse, mdea kas oleks imelik kui ma kirjutaksin talle alles nüüd fbsse ja nagu kuidas v mida kirjutada, ma toesti olen nii saamatu olnud et ei saanud aru et ma meeldisin talle..:/ vnoh see tundus mulle voimatu kna enda arvates pole nii ilus tema jaoks jn..tõesti pls abi..voi äkki mai peakski kirjutama..vbla tal keegi teine..appi mdea.. Ma tunnen lihtsalt kohustust talle kirjutada kuna ta rääkis et tal on väga halb tervis, nägin isegi 1x kuidas klassikaaslased aitasid teda koolist auto peale viia ja see oli suht kurb..ta rääkis oma plaanidest mis ta teeb peale põhikooli jn kõik ära otsustatud aga kui ta ära sureb ja ss suuremad piinekad ju et ei kirjutanud..://
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”