Probleem

Tere,mure selline ,et sain paar kuud tagasi tuttavaks ühe praeguse sõbraga ja tema tüdrukuga .Peale seda hakkasime rohkem suhtlema ,sest meil sama seltskond koguaeg,me panime pidu ja tegime muid lollusi.Kõik oli ilus kui ühel õhtul öeldi ,et paneme pidu ,ostsin joogid ära ja hakkasime tinistama.Tol õhtul ei saanud sõber tulla ,tuli hoopis tema tüdruk üksi .õhtu hakkas juba kätte jõudma ja vaatasin ,et sõbra tüdruk hiilib pingi peal aina lähemale mulle,kui lõpuks pani ta oma pea minu õlale ja käe jala peale.Ma mõtlesin ,et ta on lihtsalt purjus ja väsinud ,teised peol olijad vaatasid kah meid imelikult.Nüüd olukord selline ,et mulle hakkas see tüdruk meeldima ja ma ei tea mida edasi teha ,sest ta mu sõbra tüdruk.Sõber sai teada sellest mis peo ajal toimus ja ta rääkis oma neiuga .Nüüd on asi unustatud aga kui seltskonnaga väljas käime siis panen tihti tähele ,et sõbra tüdruk vaatab mind ,naerab naljade ,üle ja räägib juttu palju minuga.Nüüd ongi surnudseis,ei oska midagi teha ja öelda. :roll:

Re: Probleem

Sinu asemel ma otsiks endale teise tüdruku kellega väljas käia sest vastaseljuhul võid kaotada enda sõbra.Oleneb mis valiku teed..
Tegelikult võid rääkida ka sellest sõbrale nagu rahulikult ja küsid tema arvamust jn. küsi temalt hoopis nõu mida teha äkki see tüdruk ei armastagi su sõpra ja nüüd otsib kedagi teist.

Re: Probleem

Oleneb kui hea sõber on ja kas tasub tüdruku pärast seda sõprust rikkuda.

Ma suhtlen ka oma mehe sõpradega vabalt ja olen lõbus, vahel isegi kallistame jne, aga mitte selle pärast, et mul nende vastu romantilised tunded oleks, vaid see on minu nägemus sõprusest ja ma tõesti ei petaks oma meest. Lihtsalt soovin, et mu mees teaks, et ma ka hoolin tema sõpradest ja olen võimeline nendega läbi saama hästi, sest ma tean kui kallid nad talle on... ning mind ta tunneb ju neist oluliselt vähem... see on lihtsalt minu viis ka oma mehega lähedasemaks saada.

Selle neiu olukorda ma muidugi ei tea, aga ega tõenäoliselt ei tule sellistest situatsioonidest seal midagi head välja ning kuidagi moodi saab keegi ikka haiget, lihtsalt loodetavasti läheb see võimalikult valutult.
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”