ah et nyyd tahab mind

Tere!

Raagin siis pikemalt,nimelt olen 15aastane tydruk ma olin 12aastaselt paris pontsakas ja suur ja ykski poiws ei tahtnud mind,aga ma votsin ennast kokku ja hakkasin trenni tegema ja sooma korralikumalt ja nyyf olen peenike kui 12olin ss kaalusin 120kilo aga nyyd kaalun 60kilo ja olen 170cm pikk..ma olen enda saavutuse vaga uhke, see ei tahendaks et ma edasi sporti ei tee,ma kain ikka trenni tegemas jne..kui ma 12olin ss meeldis mulle yks poiss vaga aga no mina olin tema jaoks rove paks siga ta isegu vaga kiusas ja narris mind..ja nyyd 3aastat hiljem kui olen peenike ja ilus ss nyyd ta jarsku tahab mind ytleb et ma olen nii ilus ja ta nagu crushib mind vnii,aga ma ei saa sellest aru et kui ma.olin paks ss ma olim ta jaoks rove inimene ja nyyd kui kilod maas ss hullult tahab mind..ma ei tea mida ausalt teha..tema mulle enam ei meeldi,kuigi tahaks suhet aga pole leidnud,selleparast vb et ma olin kunagi paks ja nyyd peenike :(

Re: ah et nyyd tahab mind

VarjuLohe kirjutas:Keeldu ja tõrju ta eemale. Ta lihtsalt otsib süütut inimest, kellega seksida. Seksib Sinuga isu täis ja otsib uue tüdruku.
Vabandust, aga kust sa üldse võtad, et poiss või tüdruk vahekorda sooviks astuda? See, et suhet tahab ei tähenda, et kohe voodisse ronitakse, aga vb sa ronid.

Külaline kirjutas:
VarjuLohe kirjutas:Keeldu ja tõrju ta eemale. Ta lihtsalt otsib süütut inimest, kellega seksida. Seksib Sinuga isu täis ja otsib uue tüdruku.
Vabandust, aga kust sa üldse võtad, et poiss või tüdruk vahekorda sooviks astuda? See, et suhet tahab ei tähenda, et kohe voodisse ronitakse, aga vb sa ronid.
Toetun kogemusele.
Pilt
A mere shadow of what I used to be.

Kaldun ka arvama, et selline inimene vaatab sind rohkem su keha ja välimuse pärast, mitte ei hooli su iseloomust (eriti kui ta ka nüüd kommenteerib vaid su välimust). Kolme aastaga võis ta ehk ka muutuda, aga see on vähem tõenäoline. Mina ise saadaksin sellise pikalt, eriti kui ta pole oma varasema käitumise eest vabandanud. Kedagi tema välimuse tõttu rõvedaks kutsuda on väga lapsik ja inetu ning 12-aastasel (?) võiks selle mõistmiseks juba piisavalt mõistust peas olla.

kehakaal ei peegelda ainult välimust, vaid ka suhtumist ja kõike muud. Inimene ei ole ilmselgelt sportlik ja suure tõenäosusega ei toitu ka tervislikult. Samuti suure tõenäosusega olid siis ka väga ebakindel, mida paistis ka teistele välja ning kui sa ei armasta iseennast, siis on ka väga raske teistel sind armastada. See jutt, et mingi iseloom ja blabla, stfu pls. Täisväärtusliku suhte tagab ka suuresti just füüsiline tõmme, lisaks siis kõigele muule.

piipjatuup kirjutas:Tere!

Raagin siis pikemalt,nimelt olen 15aastane tydruk ma olin 12aastaselt paris pontsakas ja suur ja ykski poiws ei tahtnud mind,aga ma votsin ennast kokku ja hakkasin trenni tegema ja sooma korralikumalt ja nyyf olen peenike kui 12olin ss kaalusin 120kilo aga nyyd kaalun 60kilo ja olen 170cm pikk..ma olen enda saavutuse vaga uhke, see ei tahendaks et ma edasi sporti ei tee,ma kain ikka trenni tegemas jne..kui ma 12olin ss meeldis mulle yks poiss vaga aga no mina olin tema jaoks rove paks siga ta isegu vaga kiusas ja narris mind..ja nyyd 3aastat hiljem kui olen peenike ja ilus ss nyyd ta jarsku tahab mind ytleb et ma olen nii ilus ja ta nagu crushib mind vnii,aga ma ei saa sellest aru et kui ma.olin paks ss ma olim ta jaoks rove inimene ja nyyd kui kilod maas ss hullult tahab mind..ma ei tea mida ausalt teha..tema mulle enam ei meeldi,kuigi tahaks suhet aga pole leidnud,selleparast vb et ma olin kunagi paks ja nyyd peenike :(
Mõtle palun korraks: 12- aastaselt ei olegi vaja suhtesse minna- see vanus (kuni ~14) on suhteliselt tatikaiga, tavaliselt kestavad selles vanuses "suhted" paar nädalat, niiet milleks sellele aega raisata ja pärast häbi tunda?
Kas sind paneb imestama, et meessoost isik arvab, et kõhn keha on kenam kui tüse? Või see, et ta "kunagi 3 aastat tagasi sind narris" ja nüüd on võib-olla targem kui oli siis? Millest siin aru saada on?
Kas ta päriselt hakkas sind "järsku" ja "hullult" tahtma? Kuidas see väljendub üldse?
Milles siin küsimus on, mida sa tegema peaksid? KUI TA EI MEELDI SULLE, SIIS ÜTLE TALLE SEDA!! Ära mine inimesega suhtesse lootes, et ta äkki hakkab sulle aja jooksul meeldima, või lihtsalt sest sa suhet tahad.
Kui oled 15, siis käitu nagu 15-aastane. Edu.

Alan! kirjutas:kadakas* mingid tatid on ikka eriti agarad siin suhtenõu andma. :D Putsi ega kehakaal ei peegelda ainult välimust, vaid ka suhtumist ja kõike muud. Inimene ei ole ilmselgelt sportlik ja suure tõenäosusega ei toitu ka tervislikult. Samuti suure tõenäosusega olid siis ka väga ebakindel, mida paistis ka teistele välja ning kui sa ei armasta iseennast, siis on ka väga raske teistel sind armastada. See jutt, et mingi iseloom ja blabla, stfu pls. Täisväärtusliku suhte tagab ka suuresti just füüsiline tõmme, lisaks siis kõigele muule.
Ei ole suuresti füüsiline tõmme. Mõlemil on samasuur osa ja ei saa vaimset ega füüsilist tõmmet üle väärtustada.
Lisaks võiksid enda sõnavara jälgida.
Pilt
A mere shadow of what I used to be.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”