ma ei tea mis teha

Tervist!

Mul on siuke mure,et mulle on hakanud meeldima yks poiss paralleel klassist ma lahen sygisest 7mudu..anyway jaa ta on 13(saab varsti 14) ja mina olen 12 saan 13varsti :D
igatahes jaa kui me soitsime klassiga eksursioonile ss ma istusin oma bffiga yhel pool ja kaks poissi teisel pool ja yks poiss hakkas mulle väga meeldima,nagu ta silmad olid nii ilusad ja kui ta vaatas mulle otsa siis ta nagu mõjutas vnii haha tal mingi voime mdea...ja siis kui me bussis olime ss me istusime koige taga,loog ju :'D....
ajasime vaga hulle juttu seal..naersime paris kovasti ja siis ma istusin selle poisi taha ja ss ta vaatas ka mulle otsa ja ss ta arvas et ma vaatasin teda aga tglt ma tahsin ta kaest pahkelid votta xd hahah ja ss ta ytles mulle et ma olen nagu barbie....(ma nagu vaatasin talle sygavalt silma ja naersin) xd..ss koolis ta vaatas mind ja kui ma vaatasin talle otsa siis keeras pilgu ära...siis ta kondis vahest must mööda ja ytles mu tãisnime....ma ei tea mida teha ta vaga vaga meeldib mulle ja ma nata arvan et ma ka vb meeldin talle nata..aga ei tea. :/ :/
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”