Kunagine crush

nimelt mure on selline, mulle on juba üle aasta meeldinud üks kutt, meil vahepeal oli midagi aga siis ta ikka otsustas et ma ei meeldi talle ikka. Olin veits löödud ning proovisin teda mõista kuid tunded pole siiamaani kadunud, suhtlesime mõnda aega aga siis see vajus kuidagi ära.
Ühes laagris saime uuesti kokku kirjutasime telefonis ja päriselus, tundus mulle nagu ta oleks mind piilunud koguaeg, meie pilgud kohtusid tihti ning selline üksteise 'luuramine' oli. Peale laagrit natuke veel rääkisime aga see vajus ära.
Nüüd oleme natuke suhelnud uuesti ning kuulsin et talle meeldib keegi teine, keegi kes on minule üks väga hea sõbranna, olen isegi natuke kade kuid tean et sõbrannale ei meeldi see kutt kui siis natuke.
Küsisin kutilt ükspäev et kas oleks okei kui tuleksin ühte laagrisse, lihtsalt huvitas tema vastus ning ta vastas, et talle väga meeldiks kui sinna laagri tulen, vb ütles ta seda ainult heast tahtest, aga mulle tundub et meil oleks midagi.
Kuid kuulsin ühelt healt sõbrannalt, et ta oli ühes teises laagris minust taga rääkinud, et ma kirjutan liiga palju jne, see oli veits valus kuid proovin sellest mööda vaadata, kuid tahaks talle väga kirjutada ja küsida, et kas tõesti on tore taga rääkida, et pigem öelda seda siis otse. Kuid samas mõtlen et äkki peaks vaikima, ei suhelnud temaga ligi kuuaega, minu jaoks on seda palju :). Aga oeh ei teagi mida teha. Proovin talle vähem kirjutada kuid tahaks talt ikkagi küsida, et miks ta nii tegi, et miks ta otse ei võinud mulle öelda, nii halb on kuulata seda teiste kaudu.

Ette tänades L 15 aastane.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”