oojah

Tere!(t,14)

Tutvusin kuuaega tagasi uhe poisiga siis fbs,igakord kui temaga kirjutan naeratan,ise ma sellest aru ei saa aga kui sõbranna külaa siis ta on küsinud miks naeratad :D

Pilte oleme saatnud, aga me oleme mõlemad ühel arvamusel,et suhte me ei lähe kuna ei taha suhet mis kestaks 1kuu ,et vaatame mis aeg näitab.

Aga päriselus pole me kunagi näinud mõlemad elame küll pärnus aga pole kokku saanud, ja ma kardan ka.
Kardan , et ma olen liiga "paks"(kuigi KMI on normaalkaalus) aga siiski tunnen end paksuna,kardan ka näo pärast , aga samas ma tahangi olla see kes ma olen,suhtesse ma minna isegi ei tahaks veel,aga samas ma kardan,et ta ei taha peale nägemist enam minuga suhelda,sellised segased tunded on ,ta ikkagi meeldib mulle ja me oleme paljudel asjadel samal arvamusel ja ta iseloom on ka minu jaoks super .
Kas ma mõtlen üle sellekoha pealt,et äkki ma ei meeldigi talle? Ega tema ka just eiole selline "perfektne" aga ta meeldib mulle sellisena nagu ta on.

Ega ma ei teagi mida ma selle postitusega öelda tahtsin,lihtsalt tahtsin ennast tühjaks rääkida .
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”