Re: Kuidas teie leiate uusi tydrukuid koolist kaugemal?

Pihvike kirjutas:Lic ma läksin vanematega Pärnu ja õhtul läksin ma välja. Lic kolasin linna peal ringi kui nägin sitax hoti tibu,ss ma läksin sinna ja hakkasin kahtlast juttu ajama ja DONE. Ta oli must 3 aastat vanem aga pohh ja nii see käibki.♡
Vauu, T2na k2isin p2rnus s6braga kella 1st kuni 4ni terve linna l2bi. Me kohtasime esimest inimest, Mitte tydrukut, vaid inimest p2rast 5km k6ndi. Linn nagu surnud

Olen tüdruk, aga vastan siiski. Ma ei ole omale poissi leidnud küll väljaspoolt suhtlusringkonda. Aga sõpru olen küll. Üks võimalus on otsida kedagi lapsemurest. Siin on samuti palju toredaid inimesi, kes otsivad samuti kedagi. Teine võimalus on trenn ja muud huviringid. Ülekaalulisus ei tohiks kunagi probleem olla. Loeb inimese sisemine ilu ja iseloom. Päikest :)

Hannuska kirjutas:Olen tüdruk, aga vastan siiski. Ma ei ole omale poissi leidnud küll väljaspoolt suhtlusringkonda. Aga sõpru olen küll. Üks võimalus on otsida kedagi lapsemurest. Siin on samuti palju toredaid inimesi, kes otsivad samuti kedagi. Teine võimalus on trenn ja muud huviringid. Ülekaalulisus ei tohiks kunagi probleem olla. Loeb inimese sisemine ilu ja iseloom. Päikest :)
Tänapäeval väga kedagi ei koti sisemine ilu, vaid vaadatakse rohkem välimust. Just saying..

Skyscraper kirjutas:
Hannuska kirjutas:Olen tüdruk, aga vastan siiski. Ma ei ole omale poissi leidnud küll väljaspoolt suhtlusringkonda. Aga sõpru olen küll. Üks võimalus on otsida kedagi lapsemurest. Siin on samuti palju toredaid inimesi, kes otsivad samuti kedagi. Teine võimalus on trenn ja muud huviringid. Ülekaalulisus ei tohiks kunagi probleem olla. Loeb inimese sisemine ilu ja iseloom. Päikest :)
Tänapäeval väga kedagi ei koti sisemine ilu, vaid vaadatakse rohkem välimust. Just saying..
Wtff. On neid ka ikka, kes vaatavad sisemist ilu.
>:)

BlackSalami kirjutas:
Skyscraper kirjutas:
Wtff. On neid ka ikka, kes vaatavad sisemist ilu.
ˇ

No neid ka leidub, aga enamus vaatavad siiski rohkem välimust.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”