Mida teha

Tere!

Kohtusin siis eelmisel aastal jaanipeol ühe tüdrukuga, jutt sujus, aga peale pidu ei kirjutanud üksteisele. Selle aasta jaanipeo lähenedes kirjutasin ja küsisin, et kas me võiksime uuesti kokku saada. Ta oli nõus, kuid selgus, et lähen perega Horvaatiasse. Varem kirjutasime harva, tihedalt ei suhelnud. Edasi aga tekkisid õhtud, kus kirjutasime 3 tundi, vahel rohkemgi. Teeme üksteisele komplimente ja jutt on huvitav. Ta on nii arusaav. Kui ma ütlesin talle, et ma jälgisin vahepeal, kui me ei kirjutanud tema Aski, siis ta leidis, et see oli armas minust. Nii mõistlik ja armas inimene. Ma ei hakka siia kõiki komplimente kirjutama. Tahame kokku saada, ta elab minu maakoha lähedal. Küsisin emalt siis täna, et kas ma võiksin. Ta vastas, et arutame seda asja. Ilmselt teda häirib, et me pole tükk aega suhelnud ja nüüd niiviisi lambist tahame kokku saada. Mina ei näe selles probleeemi, aga kuidas ma oma ema maha rahustan või tema nõusoleku saan? Aidake palun, sest see tüdruk on minu jaoks kõige armsam, kõige soojem ja kõige ilusam inimene, keda olen kohanud. Mina olen 13, tema sai hiljuti 16.

Aitäh!

Re: Mida teha

Kas sa oled ise ka tüdruk?
Mul on hea meel, et oled endale toreda sõbra leidnud, ja su emal võiks samuti olla. Ma ei näe ühtegi põhjust, miks te ei võiks kokku saada, võib-olla ema kardab, et ta mõjutab sind halvasti vms.
Kuivõrd te pole kaua sattunud, ongi teil paljust rääkida. Loodan, et teil läheb hästi!

Re: Mida teha

Ära lase mitte millelgi, isegi emal oma unistuste tüdrukuga kokkusaamisele ja igasugustele asjadele ette jääda. Kui ta sulle väga meeldib siis tee mida tahad, ema sul peaks sellega nkn varem v hiljem leppima, kui teist asja saab. Küll ta ära harjub
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”