Kas ma tegin õieti?

Mul on suur mure

Mul oli plaanis üks nv minna ühte väiksemasse Eesti linna ning poiss, kes mulle väga meeldis, soovis kaasa tulla.
Õhtu ja öö olid ilusad, jalutasime, amelesime jne, kuni tundsin, et ta mitte lihtsalt ei meeldi mulle, vaid mu tunded on tugevamad tema vastu. Ei olnud ka päris armastus ma arvan, aga ega see mingi mõtetu teen crush ka ei olnud. Pmst saabusime sõpradena, lahkusime enamana.
Kui me järgmine päev tagasi kodulinna läksime, läksid meie teed kiiresti lahku. Ma arvasin, et ma olin õieti aru saanud, et ta tahab edasi suhet arendada, kuid õhtul linnast koju sõitsin bussiga sain ma temalt sõnumi. Vastupidi. Ta kartis meie suhtest ilma jääda ning soovis vaid sõprust.
Edasi läks kõik nutuselt. Ma läksin järgmises peatuses maha, sellepärast et mu nägu oli üsna kiiresti pisaraist märjaks saanud. Kodus oli hullem. Seal tuli nagu purskaevust. Ma rääkisin emale juhtunust ja püüdsin abi saada, kuid tema ütles et see läheb üle.
Mõni kuu hiljem kirjutas see poiss taas. Ta avastas et oli vea teinud ja nüüd järsku tahab seda suhet. Ma ei suutnud talle vastata, sest ta tegi mulle korra juba haiget ja ma tõesti kardan uuesti haiget saada. Siiani teeb haiget see, kuidas ta niimoodi järsku sõnumiga teada andis. Näost näkku, siis oleks mul vähem valus äkki...

Kas ma tegin õieti? Äkki oleksin ma pidanud talle teise võimaluse andma? Kuidas sellest valust lahti saada? Väga raske on. :(
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”