Vajadused

Lugesin hiljuti raamatut, mis oli minu arust maailma armsaim raamat... Ja nüüd mõtlesin teilt küsida, et kas on olemas veel poisse(võinohh ikka on aga), kes armastavad, armuvad südamlikult, hoolivad võinohh ma ei oska seda sõnadesse panna, aga loodan et saate aru. Ma isegi ei oska öelda mida ma selle jutuga saavutada üritasin, aga mul on tunne et just nüüd, praegu oleks mul vaja kedagi enda kõrvale, kes minust hooliks ja armastaks, keda ma saaksin usaldada ja olla tema ees mina ise! Kas on võimalik sellest tundest üle saada kuidagigi moodi? See muutub nii raskeks.

Re: Vajadused

Ma usun, et selline tunde tekitas just hetkel raamat ja läheb mõne aja pärast mööda. Järelikult oli hea raamat kui emotsiooni tekitas ;) Samas aga kui sa tunned, et vajad enda kõrvale kedagi siis võid ju mõne südamelähedasema poisiga juttu teha ja ehk saate veelgi lähedasemaks.
If im crazy, then who are others?

On ikka selliseid poisse, olen oma elus päris mitmeid kohanud. Täiesti normaalne on ka see läheduseigatsus, mida kirjeldad. Ega siin muud teha olegi, sest hetkega ju seda ideaalset poissi ja ideaalset teievahelist suhtlust nagunii kuskilt saa, kui uskuda, et küll aeg aitab. Kunagi leiad ikka selle õige, kellega saad olla sina ise. Edu.

Ddj kirjutas:Mis raamat oli? Muidu Reeli Reinausi "Vaevatud" tekitas umbes sama tunde, kuigi olen poiss... Haha
Kindlasti tahaks lugeda seda "Vaevatud" kuigi see võib arvatavasti tekitada jälle sellise tunde, mis on ühest küljest halb, teisest jälle hea. Aga raamat mida lugesin oli "Tüdruk online" (sattusin seda täiesti juhuslikult lugema kuna sõbranna soovitas soovitas :-)

No üldiselt mehed ikka manipuleerivad naistega. Mehed on kõik looduse poolt programmeeritud oma geene levitama ja see ongi põhjus miks me oleme naiste poole tõmmatud, enamus vähemalt. Kui sa ei näitaks naise poole hellust ja headust, siis ilmselgelt ei taha naine sinuga suhelda ega mingit tegemist teha.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”