Tavaline lugu

Täiesti lihtne ja tavaline lugu... Armusin täiesti lootusetult ära. Olen proovinud tundeid väljendada kuid tulutult.
Mida teha? Kuidas üle saada? Kas üldse on võimalik kuidagi üle saada. See ei ole lihtsalt kiindumine vaid esimest korda tunnen et olend tõesti täiesti armunud. Olen proovinud teda peast välja saada aga no ei saa nohhhh.... APPIIII???!!!
Ise olen varem ka mõelnud teiste sarnaste juhtude peale ja tundub küll nii et ohh unusta ära ja korras ja kõik on väga lihtne aga no nüüd saan ise küll aru et ei ole siin midagi lihtsat.

:)

Poiss

Re: Tavaline lugu

Heh, no kui sa tõesti tahad teda peast välja saada siis tegele erinevate asjadega. Misiganes su hobid on jne. Suhtle selliste inimestega kes temaga ei suhtle. :D
Kui sa ei taha teda peast välja saada, siis nõustun Hannuskaga, et kirjuta talle. Võibolla suudad isegi tüdruku südame võita :)
If im crazy, then who are others?

Re: Tavaline lugu

Kas sa üldse suhtled selle tüdrukuga? Kui ei, polegi mingeid tundeid mõtet väljendama hakata, sest sellega hirmutad ta hoopis ära.

Üldiselt ütleks, et ei ole vaja kedagi peast välja saada, kui armunud oled. See on ju ilus tunne. Tegeleda tuleks pigem selle kinnisideega, et kui armunud, peab selle inimese kohe endale saama, ja kui ei saa, siis on elu läbi. Ei ole ta midagi. Armumist on võimalik ka distantsilt nautida, aga eks seda tulebki õppida.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”