Tüdruk, kes meeldib mulle väga.

Olen 18 aastane poiss, mulle meeldib üks tüdruk, kes on 15 ja pool aastat vana. Meie vanusevahe on 2,5 aastat. Ta meeldib mulle väga oma iseloomu poolest siis ma ei oska talle seda öelda ega ka muljet avaldada. kuna ma suhtlen vähe ja ei oska juttu viia kuidagi meie sõprussuhte peale, siis kuidas ma saan edastada oma mõtted ja tunded temale? :?:
Tunneme üksteist peaaegu aasta, rohkem oleme hakanud suhtlema viimase poole aasta jooksul.
Ma tegelen fotograafiaga ja ta käib mulle modelliks(sest tal on väga kena ja naiselik välimus)... see on põhjus, miks me suhtleme viimasel ajal rohkem... ja ka fotosessioonide ajal me suhtleme vähe. kuna ma olen hästi kasvatatud ja ei oska ajada suust välja deep juttu ning ei leia ka muid teemasi millest rääkida siis seepäras on meie jutud lühikesed.
Olen aru saanud, et talle meeldivad sellised poisid, kes tegelevad tantsimisega(ta ise tegeleb tantsimisega) ja hoiavad tuju üleval.
Ma ise olen aru saanud, et avaldan talle muljet fototega, mis ma temast teinud olen(kui on võimalik siis lisan siia ühe pildi)

Kas ma teeksin õigesti, kui kutsuksin ta välja, ehk siis sööma, ja räägiksin seal otse oma tunnetest tema vastu?
Ma ei ole julgenud seda veel teha meie vanusevahe pärast.

Re: Tüdruk, kes meeldib mulle väga.

Alan! kirjutas:Ei soovita välja kutsuda, sest sa pead enne veits arenema. 18-aastane peaks suutma ise selliseid lihtsaid otsuseid teha.
Ära ole nii kuri. Mõni inimene küsibki siit nõu, et saada ka teiste inimeste käest nõu või arvamust. Ega see, et poiss nõu küsib, ei tee temast veel mingit äput või nagu sina mainisid vähem arenenut. Lihtne otsus see kindlasti noormehele pole, sest talle meeldib too tüdruk ja ta kardab ka haiget saada.
Mina soovitan ka esmalt tüdrukuga niisama rääkida ja vaadata, kas teie maailmavaated ja iseloomud klapivad. Anna tüdrukule võimalus sinusse armuda ja siis avalda alles oma tundeid. Vanusevahe pärast ära põe, see on teil üsna väike ja normaalne.

Re: Tüdruk, kes meeldib mulle väga.

Alan! kirjutas:Cool story bro,

"kuna ma olen hästi kasvatatud ja ei oska ajada suust välja deep juttu ning ei leia ka muid teemasi millest rääkida siis seepäras on meie jutud lühikesed." Kuidas sa hästi kasvatatud oled, kui sa suhelda ei oska? xd
Mõtlesin selle lause all seda, et ma ei oska rääkida lihtsalt asjadest nagu paljud räägivad, näiteks suvaline asi, millest rääkida lihtsalt selleks, et jutt jookseks. Sorry aga selliseid inimesi leidub ka :?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”