Hea sõbranna

Mul on 4 aastat olnud heasõbranna kellega teme üksteist väga hästi. Ta on küll 2 aastat suhtes olnud aga mul endale on alati lootus,et minu ja mu parima sõbranna vahel saab olema kunagi tõeline armastus. See teeb haiget kui ma näen teda koos ta poisiga. Mul on väga raske temaga suhelda kuna alati tahaks enda tundeid talle avaldada ja sellepärast ma talle ise vägagi ei kirjuta. Ma tõsiselt armastan teda aga ma ei tea mida teha. Tal on üsna sageli oma poisiga tülis olnud siis ma olen lohutanud teda ja aidanud tal mured ära lahendada. ma ei tea mida teha? kas peaksin loobuma selle võitlemisest,et äkki mul saab temaga midagi olema? hetkel pean ma teda mõistma aga äkki leian ma endale tüdruku ja siis ma ei suhtle temaga väga ning kas ta mõistaks mind?
südamest tahaks tema pärast võidelda aga see nii valulik

Re: Hea sõbranna

Don't sweat it
Tal on juba poiss ning, kui ta pole sinule samade tunnetega vastanud siis pole mõtet ka edasi üritada.
Kui mingi "nice guy" olemine ja friendzones istumine haiget ei tee ja suudad olla ka niisama sõber siis go for it, vastasel juhul katkestaksin mina kontakti, kuid ennem selgitaksin ka, et miks. Milleks kannatada ja ennast ära kasutada? Maailmas on liiga palju tüdrukuid, et selle ühe pärast piinelda eriti veel kellel on juba oma poiss olemas. Üldsegi oleks see väga alatu kahe inimese vahele ennast pressida ja nende suhet lõhkuma hakata. Ühesõnaga jälgi oma südant, kuid kuula oma aju.

Re: Hea sõbranna

Eelmine postitaja tõi head mõtted välja, nõustun nendega. Arvan ka, et pole mõtet "võidelda", kui ta ikka suhtes on. Kui tal sinu vastu tunded või vähegi lootust selleks oleks, küll ta seda suhet juba lõpetada plaaniks või seda teinud oleks. Kui selline asi juhtumas ei paista, pole mõtet endale haiget teha mingi keelatud armastusega. See on ilus mõte eespool, et jälgi südant ja kuula aju :). Ehk siis pole mõtet lähtuda vaid ühest. Maailmas on veel neid õigeid inimesi, isegi kui see armununa antud hetkel täiesti võimatu tunduda võib.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”