Sõbranna.

Mure/probleem selline et meeldib üks sõbranna me käime õues jne saame täitsa hästi läbi. Ta parim sõber ütles mulle et sa meeldid talle jne. Aga pull selles et ma tunnen et kuna mul on selline ülakeha on selline et ma pole sale ega midagi ja ma ise häbenen seda. muidu ma ise ka sportlik ja ma pole ülekaaluline (13 olen). Mul pole haigus aga mu seedimine on hästi aeglane ehk peale kella 4-5 enam süüa ei tohi (arsti kinnitusel) ja siis mdea suht raske on jne. Kas teil välja pakkuda mida teha?

Re: Sõbranna.

Reageerin küll hilja, kuid olen nõus, ei ole vaja ennast häbeneda.
See, kuidas Sa ise endasse suhtud, paistab tegelikult ka välja ning võib omakorda kanduda ka teisele inimesele.
Ehk siis kõige peamisena pead ise endasse hästi suhtuma.

Katsu mitte mõelda sellele kõigele. Kui oma sõbrannaga kokku saad, siis tegutsege, liikuge või minge kuskile. Siis on mõtted muul tegevusel ning ehk ei õnnestu Sul siis oma kehale mõelda. Mingil hetkel loodetavasti siis juba tunned end piisavalt kindlalt ka oma keha osas.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”