Jälle see vanusevahe

Tere,
Ma tean, et siin on olnud ohtralt vanusevahe teemasid, aga mul on vanusevahe tunduvamalt suurem. Nimelt olen mina 19 ja noormees 33 (saab suve lõpus 34). See vanusevahe tundub väga suur, aga samas me saame temaga hästi läbi. Ta pole selline ka, kes mind pelgalt seksi pärast tahaks. Naistemees ega pidutseja ta ka pole. Selline mõnusalt lahe tüüp.
Olen mõelnud ka sellele, et nii suure vanuse tõttu võime kiirelt lahku kasvada ning erinevaid asju hakata tahtma, aga ma ise pole pidutseja ja mingeid sarvi pole vaja maha joosta. Olen iseloomult ka kodune ja rahulik inimene ja alati mõelnud, et lapsed võiksid mul 20ndate alguses sündida. Seega nagu poleks probleemiks ka see, et tema hakkaks lapsi siis tahtma kui mina neid ei soovi.
Ma tean, et selline suur vanusevahe (~15a) pole väga normaalne, aga mida ma tegema peaksin? Vanuse tõttu ta jätma?

Re: Jälle see vanusevahe

Aitä aitäh vastuste eest. Ega ma nüüd kohe temaga jah lapsi ei hakka vorpima, vaid mõtlesin selle all seda, et see ei saaks takistuseks. Ilmselt ennast tundes, pole ma aktiivne ka siis, kui olen 25. Ma lihtsalt iseloomult olen jube rahulik ja kodune inimene. Seega ei näe probleemi ka selles, et ma ise jääksin millestki ilma oma nooruses. Pigem kogeksin just rohkem. Aga võib-olla mu mõistus lihtsalt ei suudagi neid näha? Blokeerin kõik mõtted ja võimalused ära, et seda suhet kaitsta?

Muidugi on võimalus, et sa ei suuda praegu selliseid asju ette näha mida sa tulevikus soovima võiksid hakata. Olen ise näinud suhet, kus oli küll vanusevaheks 13 aastat aga kokku mindi varem - 16 ja 29. Naine oli samuti kodune ja soovis noorelt lapsi. Väga rahulik inimene. Nad olid koos kuskil 10 aastat ja lapsedki olid juba suuremaks kasvanud. Ühel hetkel siiski naisel tekkis soov veidi rohkem elu näha ja teha kõike seda mis nooruses tegemata jäi. Sinna see suhe läkski ja naine leidis endale kiirelt uue endavanuse kõrvale kes temaga nö sammu suutis pidada. Kunagi ei või ette teada..

Tere!

Ka minu poolt sama soovitus, et lastega ikka aastaid oodata veel. Hea, et ka ise eespool teadvustasid, et võib olla nii, et armununa võtadki kõiki selle suhtega kaasnevaid külgi positiivsena. See nn ringivaatamise ja aktiivsema elu puudumine ei pruugigi praegu tunda anda, sest eks ikka uue suhtega tahakski olla rahulik ja kodune - kes ei tahaks oma kaaslasega mõnusalt koos olla? Pidutsemine ja sarvede mahajooksmine on vaid murdosa sellest, mis erinevused või muutused aja jooksul välja tulla võivad.

Üldiselt tasub ikka teha nii, et kohe ei peagi ju tervet elu ära otsustama, vaid vaadata lihtsalt, mis saab ja kuidas läheb. Ehk läheb hästi. Lahkukasvamine võib muidugi tulla, aga ega seda ette teada saa. 19-aastane on selles osas üsna noor, et jõuab veel päris palju muutuda. Enda põhjal võin öelda, et 19-aastaselt olin ka omast arust rahulik ja kodune inimene, arvasin ka, et sellest mulle piisabki. Olin aga üpris kaugel sellest, kes praeguseks olen (olen 25).

Ehk siis - vanusevahe pärast kohe lahku minema muidugi ei pea, vaid ikka koosolemist nautida, samas ka mõelda ja teadvustada, kas see on ikka ka pikas perspektiivis see õige.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”