Naabripoiss

Tere!
Mul on siis selline väikene küsimus, et kuidas poisile rohkem välja näidata, et ta meeldib sulle, aga ikkagi, nagu kass ümber palava pudru. Ma ei saa talle seda otse lihtsalt kuidagi moodi öelda, ma rikuksin meie sõpruse ära.
Ma tunnen teda alates selle suve algusest juba kuus aastat enam vähem. Me elame koos ühel tänaval ja saame väga hästi läbi. Ta naeratus oleks justkui kõik oluline siin maailmas. Suvel veedame me väga palju aega koos. Meil on üks nn maja, justkui telgi asemel minu aia nurgas, kus saab siis öösiti olla. Me vaatame tihti kahekesi seal filmi, võime kui ns telodes oleme, siis tema näiteks paneb oma pea mu pepu peale ja siis me pikutame seal nii. Koos batuudi peal käies istume me seal vahel jalad teise jalgade peal. Ta annab mulle tihti ka pepule lakse :D . Aga mulle tundub, nagu ta poleks must üldse huvitatud. Ma olen 13, ta 15, kohe 16. Ta on peenike, populaarne ja rikas. Mina olen väga paks, luuser ja mitte nii rikas kui tema. Probla ongi selles, et kuidas ma saaksin välja friendzonest, kus ma ilmselt olen. Ma nii tahaks temaga suhet, rohkem kui midagi siin maailmas. Aitäh neile, kes viitsivad seda lugeda ja mind aidata.
So you plant your own GARDEN, decorate your own SOUL, instead of waiting for SOMEONE to bring you FLOWERS :)

Re: Naabripoiss

Tere!

Kui te nii palju koos aega veedate, siis olen päris kindel, et kui asi oleks määratud millekski muuks edasi minema, siis see toimuks ise ja loomulikult. Eks sa võid ju selles mõttes märku anda, et öelda, et sul on temaga hea koos olla jms ning jälgida, mis ta vastab, kuidas reageerib jms. Kui lihtsalt sõbrana, ju ta rohkemat ei soovigi. Samas võid mõelda nii, et tunded ja suhted lõppevad, sõprus on tunduvalt püsivam. Praegu võib raske olla, aga tulevikus hea, et hea sõber nii kaua juba olemas on.

Kui oma kehakaalu pärast muretsed, soovitan toitumine üle vaadata ning veidi tervislikumaks muuta, samuti end rohkem liigutada.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”