Tunnen, et ei ole oma poisi vääriline

Olen oma poisiga olnud koos mitmeid aastaid, kuid siiani väga armunud :) Asi on selles, et ma pidevalt tunnen, et ma ei ole tema vääriline ning äkki ta ühel päeval võib mu maha jätta. Hoolimata sellest, et ta pidevat ütleb, et ta armastab mind ka ning kas mina või mitte keegi teine, kuid aegajalt ma olen pannud tähele mõningaid asju, millest ta mulle üldse ei räägi ja ma kahtlen kui siiras ta võib olla. Koos on meil muidugi tore, me oleme harjunud enamasti kõigest rääkima üksteisega, kuid aegajalt kuulen ikka kuidas ta näiteks mingi tüdrukuga kokku sai ja toredalt juttu ajasid ja mõne aja eest kõndis meist mööda tema tüdruk eelmisest suhtest, mis oli üle 5 aasta tagasi ,kuid ta läks näost üleni punaseks ning kokutas ja ei ajanud seget juttu. Sellist asja ju ei juhtuks niisama kui tal oleks ükskõik ja ei pakuks pinget :shock: Taolisi asju on koguaeg. Ma kardan, et tal võivad olla muud soovunelmad hoolimata ilusast jutust mida ta räägib. Ma ei arva endast ka kuigi palju vist ning ma ei tea mis saab kui ta leiab parema ja mu jätab. Ma tahaks kuidagi veel tugevamaks muuta meie suhet või tuua värskust või rääkida temaga sellest kuid mida ja kuidas?
Võibolla on see normaalne, kui ta nimetab teisi tüdrukuid kenadeks ja päris kõigest mulle ei räägi aga ma tunnen, et mina ei tekita temas päris sellist tunnet nagu tema minus ja sellest need kahtlused ja pisitülid. Ma tunnen vahel et lähen hulluks kui ta on mitu tundi kadunud ning ei tea mida ta teeb :D :o Kas keegi oskaks mingit nõu anda?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”