Sõbranna

Tere

Mul on juba 3 aastat väga oluline sõbranna, kellaga ma muidugi pool aastat ei suhelnud kuna ta oli suhtes poisiga kes käib temaga samas trennis aga nad läksid lahku. Mulle on mu sõbranna juba 3 aastat meeldinud aga nüüd kui ta lahku läks siis ma olen temaga alati rääkinud ja proovin teda aidata aga ma ei oska kuidagi aidata. Ma ei taha talle hetkel öelda,et ta meeldib mulle jne.
Ma ei julge talle väga kirjutada aga tahaks teda kuidagi aidata ja vahel ongi meie vahel vaikus. Mida ma tegema peaksin,et teda paremini aidata? Tal on ikka enda trennikaaslase vastu suured tunded.

Re: Sõbranna

Tere.

Arvan, et praegu pole hea aeg mingit meeldimist avaldama hakata, kui ta on just lahku läinud. Eriti kui ta pole kuidagi märku andnud sellest, et sina talle rohkem kui sõbrana meeldida võiks. Ole lihtsalt hea kaaslasena talle olemas, kuula ära. Või kui teie vahel selles mõttes vaikus on, et tema eriti aktiivne suhtleja pole, siis ära käi peale - lase tal olla. See kirjutamine ongi ka selline nii ja naa asi, sest ei näe teise inimese emotsioone jne. Ehk tasuks pigem päriselus kohtumist välja pakkuda? Kutsu tüdruk näiteks välja jalutama?

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”