Imelikud tunded

Selline mure, et hakkasin umbes 6kuud tagasi suhtlema uhe toreda kutiga, olime varem rääkinud ja hakkasime rohkem suhtlema, käisime korra väljas ning saime vaga hästi läbi. Ühel hetkel laks teema meeldimise peale ja meil oli vastastikune meeldimine kuid kaks päeva hiljem ta nagu kaugenes, pinnisin pikalt vastust ning lõpuks ütles, et meeldimise tuhin làks mööda, olin natuke löödud. Veits aega ei suhelnud siis jälle mina kirjutasin talle siis jälle ei suhelnud. Nüüd pole tükk aega suhelnud, ei julge talle enam kirjutada ka väga kuna kardan et tüütan ta ära, ma snapin talle kuid ta ei snapi vastu, mõtlesin et peaksin ta àra kustutama aga ma ükskord juba blokeerisid ta ära ja ta oli pahane mu peale. Ma ei oskagi midagi teha, tavaliselt lähevad meeldimised mööda aga temaga ei lähe. Peaksime vist samas laagris nägema üksteist kui ta sinna tuleb.
Äkki nõu?
Mina olen 15 ja tema 18. Ta on mõistev ja arusaav

Re: Imelikud tunded

Olen rääkinud, ja saan temast tàiesti aru, ega ei peagi meeldima.
Lihtsalt natuke imelik, et nii ruttu tunded muutuvad, kas tõesti saab meeldimine nii ruttu otsa?
See on vist nõme kui ma talle kirjutaksin koguaeg, ei oska jututeemat edasi ka viia ja siis jääb vestlus toppama.

Re: Imelikud tunded

Kui sa tõesti talle enam ei meeldi, mis tuleb minu meelest ikka väga selgelt välja, pole mõtet peale käia ega suhelda üritada - nii võid talle hoopis vastumeelsemaks muutuda. Vahel lihtsalt läheb nii, et tunded tekivad ja kiirelt ka kaovad - ju ta polnudki sinu jaoks see õige inimene. Eks see raske ole, aga ega sul muud teha olegi kui leppida ja eluga edasi minna. Soovitan temaga kontosid mitte jälgida ja veeta rohkem aega sõpradega, sporti tehes, raamatuid lugedes jne, et keskenduda muule elule, mitte vaid sellele haigetsaamisele.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”