Poiss!!!

Mu poiss läheb nii närvi kui ma küsin näiteks ,,Mis teed?''. Ta ûtleb kohe et ,,Ära saada nii palju sõnumeid. Ma tahan magada!'' Kell 8 tahab Magada et homme kooli minna!!! Nagu tere hommikut!!!Ma ei saa temaga ültse enam räägida! Mida ma tegema peaks et ta ei läheks närvi?

Re: Poiss!!!

Apocrypha kirjutas:Lihtne. Sa unustad ära, et igal inimesel on oma elu ja mõni peabki varem magama minema, eriti, kui ta näiteks on suvetööle jäänud või mõne projektiga hõivatud.
Ta käin 8 klassis ja ta on koguaeg kella 2 üleval.

Re: Poiss!!!

Tumblr.11 kirjutas:
Apocrypha kirjutas:Lihtne. Sa unustad ära, et igal inimesel on oma elu ja mõni peabki varem magama minema, eriti, kui ta näiteks on suvetööle jäänud või mõne projektiga hõivatud.
Ta käin 8 klassis ja ta on koguaeg kella 2 üleval.
Ja siit ka küsimus: kui tihti sa õieti kirjutad, et sa juba kaheksaks õhtul teda ära tüütad?
Edit:lugesin teist vastust.
Vb ta tõesti ei taha suhelda. Vb on tal mingi probleem, mida ta jagada ei taha. Põhjuseid mitu.
Lisaks on ka see fakt et mõni inimene jääbki paariks tunniks tukkuma, siis on mõned tundi üleval ja jälle jääb mõndadeks tundideiks magama.
Perekonnas kaks inimest, kes kui enne kahteist magama jääma peaksid siis on kaheni üleval.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”