Kuidas panna peale pikki aastaid uuesti huvi tundma

Hey! Kas keegi oskaks anda nõu, mida teha. Olen olnud oma poisiga koos umbes 4 aastat, kuid üha enam hakkab tunduma, et meie suhe ei ole enam värske. Mõlemal on tulnud ette teisi armumisi ning sellega seoses tülisid, samamoodi on muutunud ka see, et tihti ta lihtsalt avab mu kirjad ning siis kaob mitmeks tunniks vastamata. Ma ei eeldagi, et peaksime iga hetk ninapidi koos veetma ja rääkima, aga ma tunnen, et ta pole enam nii huvitatud ning see suhe ei tekita kummaski enam sellist vau-efekti. Hetkel, suveperioodil elame kaugemal üksteisest ning ei näe nii igapäevaselt, võib olla isegi ei iganädalaselt. Mulle tundub pikemat aega, et see ei ole see enam ning ta ei hooli ega näe vaeva, et näidata seda välja või ei tee midagi, et paljud tülid olemata oleks. Olen palju mõelnud, et ta ei ole minu inimene, sest aeg ajalt ajab temas kõik närvi, kõik see tühi passimine ning tuimus, aga see võib olla ka märk, et vajame vabadust üksteisest. Kas oleks õigem ehk ise tagasi tõmmata ning mitte nii pidevalt kontakti otsida? tahaks tekitada kuidagi huvi ja uudsust, kuid mul ei ole ideid. Kui ma meenutan meie algusaega või olen näinud teda teise tüdrukuga, siis ta jooksis lausa ja mõtles alati iga asjaga nii kaua mida vastata ja noh, nagu ikka, mõtled iga sõna ning teo üle, et asja ära ei rikuks. Aga meil enam seda ei ole, me räägima liiga palju ja kõigest ja siis ongi selline "suva efekt". Ma tahaksin panna ta kuidgai tundma, et ta peab vaeva nägema, et ma ei ole niisama mõttetu ajaviide. Ma korrutan talle ka liiga tihti, et ma tunnen ennast temaga väärtusetult, kuigi selle korrutamine on juba nagu tavaline jutt. Ma räägin talle liiga tihti, et ta ei näe üldse ise vaeva, et juttu hoida, selle peale vaid ühmab, et on lihtsalt väsinud ja kaob jälle. Mida küll teha? Isgei kui ma midagi korraldaks ja mõtleks, ilmuks ta ilmselt kaks kätt taskus suva olekuga kohale ja see rikuks meeleolu ning asi läheks luhta. Kas võib aidata näiteks, kui ise üldse talle ei kirjuta? Kuidas panna ta huvi tundma? Mõlemad oleme 20a.

Re: Kuidas panna peale pikki aastaid uuesti huvi tundma

Eks sa võid ju tõepoolest seda proovida, et kui ise enam ei kirjuta. Siis saadki näha, et kas tema sellest puudust tunneb, kas ise kirjutab, mis tunne sul endal on ja pikema aja jooksul tekib jne. Võib olla nii, et asjad lähevad paremaks, aga võib juhtuda ka nii, et üks või mõlemad jõuavad arusaamiseni, et tasuks mõelda selle suhte lõpetamisele, kui sel enam kummalegi poolele midagi pakkuda ei ole. Vahel lihtsalt läheb nii, ka siis, kui seda üldse ei tahaks. Kuigi mul polnud päris samasugune olukord, siis mingil määral sarnane ikka ja mäletan ka seda aega, kus suhte lõpetamine tundus võimatu. Samas kui see tuim olek lõpuks mõnda aega kestis, eriti ei suhelnud ka enam ja siis lõpuks tehtud sai, siis sain suht kiirelt aru, et see oli üks PARIM otsus, mis teinud olen. Parem on olla üksi kui halvas suhtes. Mul umbes aasta möödas ja ausalt öeldes on see üks parim aasta selle poolest, et pole mõttetuid pingeid, lootmisi, üritamisi jne. Kui ikka üldse ei toimi, pole mõtet kummi venitada. Eks sul tasuks muidugi poisiga paar tõsisemat vestlust maha pidada, kui seda veel teinud ei ole - kuula ära, mis tema arvab, kas ja millist tulevikku näeb jne. Kui temas mingit soovi olukorra parandamiseks pole, soovitan pigem lõpetada. Kui pole kindel, ei pea kiirustama, samas on elu lühike ja õnnetus suhtes pole mõtet aega raisata.

Edu valikute tegemisel!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”