vanusevahe

kuna selline asi on praegu mul väheke päevakorras, siis tahax teada, et kuidas suhtuda 15 aastase tüdruku ja 23-aastase mehe suhtesse nagu? pmts ma saan muidugi umbes nädala pärast 16, nii et vanusevahe nagu nii hull ka ei ole, aga ikkagi? mul tegelt pole nagu suhete osas väga kogemusi. aga ta on mu vastu nagu ikka väga hooliv ja nagu arvestab minuga koguaeg, samas aga on ta tegelt suht nagu pidutseja ja ma tean, et tal on päris palju tüdruksõpru olnud. ühesõnaga et kas nagu te julgex proovida?

Re: vanusevahe

Ma pole vastu aga ma siiski suhtuksin ettevaatlikusega. Sellise vanusevahe puhul loeb inimese tüüp ikka väga palju. kui ta on paljudega olnud(räägime üle kolme nelja inimese) siis suure tõenäosusega ei pruugi ta sellises vanuses püsisuhet veel tahtagi.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

See on sinu ja tema otsus. Mitte kellelgi teisel pole õigust teie suhte üle otsustada(v.a sinu vanemad). Kuid kui teil on koos hea ja mugav, siis miks mitte? Praegu võib see vanusevahe tunduda pisut imelik sinu jaoks, kuid kunagi, kui oled juba täisealine, tundub see palju teist moodi :) oluline on, et sa oled ikka mehel ainuke ;)

Ei soovita proovida ja soovitan ka ettevaatlik olla. Tekib küsimus, et mida 23-aastane 15-aastases näeb? Ma ei ole sellest 23-aastasest oluliselt vanem, aga 15-aastane on minu jaoks ikka täielik laps veel. Arvesta sellega, et sellise vanusevahega seisneb huvi siiski väga tihti vaid ühes asjas. 23-aastasel ongi elukogemust ja ta saabki väga lihtsalt selle hooliva ja arvestava tunde jätta. Eks see nagunii enda otsus ole, aga soovitan olla väga ettevaatlik ja kindlasti mitte seksiga kiirustada. Seda enam, et poiss on pidutseja, palju tüdruksõpru olnud jne.

termomeeter kirjutas:Ei soovita proovida ja soovitan ka ettevaatlik olla. Tekib küsimus, et mida 23-aastane 15-aastases näeb? Ma ei ole sellest 23-aastasest oluliselt vanem, aga 15-aastane on minu jaoks ikka täielik laps veel. Arvesta sellega, et sellise vanusevahega seisneb huvi siiski väga tihti vaid ühes asjas. 23-aastasel ongi elukogemust ja ta saabki väga lihtsalt selle hooliva ja arvestava tunde jätta. Eks see nagunii enda otsus ole, aga soovitan olla väga ettevaatlik ja kindlasti mitte seksiga kiirustada. Seda enam, et poiss on pidutseja, palju tüdruksõpru olnud jne.
Kusjuures siinkohal mainin ära, et tasubki pigem jälgida tema käitumist ja rohkem tundma õppida ennem kui hkkad suhtesse astumise osas otsust tegema.

Täpselt nagu ka varem siin öeldi, kui iseloomud sobivad siis võib asi toimida. Võin ka näite tuua oma elust: mu vend oli 22 ja tema tüdruk 15 kui nad kokku kolisid. Ja on praegugi koos veel, varsti täitub ehk 7 aastat?
Mulle täiega meeldivad inimesed, kes ütlevad, et kui Sul on vaja, ma olen olemas ja nii kui end veidi avad on nad kadunud...

15-aastase tüdrukuna ütlen, et ära suhtle temaga. Kuidagi imelik, et 23-aastane nii noort neiut vaatab. Mu enda poisiga vanusevahe 2 aastat, ja isegi seda märgitakse vahel, et misasja, 17-aastane tahab ju seksi ja mida kõike veel 15-aastane pole valmis pakkuma.

Külaline kirjutas:15-aastase tüdrukuna ütlen, et ära suhtle temaga. Kuidagi imelik, et 23-aastane nii noort neiut vaatab. Mu enda poisiga vanusevahe 2 aastat, ja isegi seda märgitakse vahel, et misasja, 17-aastane tahab ju seksi ja mida kõike veel 15-aastane pole valmis pakkuma.
Siinkohal olen ma vast hea erand.

ma vist ei kirjeldanud jah hästi seda asja, ta on nagu päriselt mu vastu hästi tähelepanelik ja lahe, me tunneme üksteist tegelikult tänu samale trennile juba mingi 7-8 aastat. seksiga ei kavatse kiirustada ja ta on nagu selles osas ka hästi arvestav. noh, natuke igast värki on meil juhtunud :P, aga ta võtab asja ikka nagu minu järgi, mitte ei käi peale. ma ise olen mõelnud, et kuna ta on just kogenum, äkki on temaga suhe hoopis parem, ma ju näen oma sõbrantside pealt, kellel on meie vanustega suhe ja neil on ikka päris nõmekaid probleeme vahepeal tulnud. ja ega see pole ka nagu mingi teema, et oh, kui ma käin enda vanusega, siis on suhe kohe kindlam ja kestab mingi elu lõpuni, ma btw ei tea ühtegi sellist suhet, kus on kohe alguses õige leitud, nii et mis seal vahet tegelt, äkki on hoopis parem, kui esimene partner on selline kogenum. ma tegelikult vist kardan pigem jah teiste arvamust kui temaga olemist. sry, segane jutt.

minunimion kirjutas:ma vist ei kirjeldanud jah hästi seda asja, ta on nagu päriselt mu vastu hästi tähelepanelik ja lahe, me tunneme üksteist tegelikult tänu samale trennile juba mingi 7-8 aastat. seksiga ei kavatse kiirustada ja ta on nagu selles osas ka hästi arvestav. noh, natuke igast värki on meil juhtunud :P, aga ta võtab asja ikka nagu minu järgi, mitte ei käi peale. ma ise olen mõelnud, et kuna ta on just kogenum, äkki on temaga suhe hoopis parem, ma ju näen oma sõbrantside pealt, kellel on meie vanustega suhe ja neil on ikka päris nõmekaid probleeme vahepeal tulnud. ja ega see pole ka nagu mingi teema, et oh, kui ma käin enda vanusega, siis on suhe kohe kindlam ja kestab mingi elu lõpuni, ma btw ei tea ühtegi sellist suhet, kus on kohe alguses õige leitud, nii et mis seal vahet tegelt, äkki on hoopis parem, kui esimene partner on selline kogenum. ma tegelikult vist kardan pigem jah teiste arvamust kui temaga olemist. sry, segane jutt.
Sõbralik soovitus. Kui tegu on mõne põhiharidusega luuseriga, siis unusta ära. Ükski normaalne haritud 23-aastane ei leia ühist keelt 15-aastasega.

8 aastane vahe ei ole suur, kui tegemist on näiteks ütleme 20 ja 28 aastasega, või 30 ja 38 aastasega vms.. Kuna tegemist on aga 15-aastase neiuga, siis ma kahtlen sügavalt, et on tark tegu siduda ennast sellisel viisil 23-aastasega. 23 aastane on rohkem arenenud kui sina ja tõenäosus, et ta sind lihtsalt oma huvides ära kasutab on suur. Olen ise olnud olukorras, kus olin 13 ja poiss, kes minuga suhtles oli 20. Ükskõik kui korralik või tore ta ka ei tundu, siis kokkuvõttes oli (ma ei ütle, et sinu noormehe eesmärk on sama, aga lihtsalt mainin, sest see ei ole välistatud) tema eesmärgiks mind voodisse saada, ma ei lasknud sellel juhtuda ja lõpetasin asja ära. Kuna oled ise veel nii noor, siis ma soovitaksin sul oodata, hetkel ma ei usu, et see oleks reaalselt hea idee. Ma ei taha kõlada nüüd kurja või solvavana, aga mida reaalselt näeb üks 23 aastane mees 15 aastases tüdrukus? Kas sina ise oled sellele mõelnud?

termomeeter kirjutas:Mul on sama küsimus, et kas neil, kes eespool mainisid, et vennal või endal on sama vanusevahega suhe ja toimib juba pikalt, on tegemist poisiga, kes on suur pidutseja ja kel on palju tüdruksõpru olnud?
Jah... Tal vahepeal oli iga kuu keegi uus... Ning pidudel käis ta palju... Noh käib praegugi aga nüüd võtab ta tüdruku kaasa
Mulle täiega meeldivad inimesed, kes ütlevad, et kui Sul on vaja, ma olen olemas ja nii kui end veidi avad on nad kadunud...
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”