Segased lood

Hey, mulle on meeldinud väga üks poiss umbes 2kuud, oleme koos väljas käinud nädalalõppudel ja kõik on olnud väga hea, kuid viimasel ajal on ta muutunud kuidagi teist suguseks ja kui ma olen küsinud temalt, et kas ma meeldin talle siis ta ei vasta mulle ''ei'' ega ka ''ja'', vaid ajab jututeema mujale. Millest see tuleb? Kuidas ma temalt vastuse kätte saaksin?

17.a tüdruk

Re: Segased lood

Ehk see poiss on lihtsalt shy? Või häbeneb rääkida? ^^

Aga...Veeda temaga aega. Räägi. Käige väljas. Praegu on suvi, minge kahekesi randa näiteks. Mängige tõde või tegu, I promise, see toimib :D :D

Ja kui õige hetk on käes, võtab ta julguse kokku ja räägib, kui tal muidugi sinu vastu tunded on :p

Kivi kotti! C:
>:)

Ta ei ole kindlasti häbelik ja ta on väga ilus, seega on väga palju tüdrukuid kes teda tahavad ja kellega ta väljas käib. Sellepärast ma tahaksingi teada, et kas mul on lootust või ei, sest kui pole, siis saan oma eluga edasi minna, muidu kiindun temasse järjest rohkem ära ja hiljem on väga raske mul temst üle saada.

Pärnuneiu kirjutas:Ta ei ole kindlasti häbelik ja ta on väga ilus, seega on väga palju tüdrukuid kes teda tahavad ja kellega ta väljas käib. Sellepärast ma tahaksingi teada, et kas mul on lootust või ei, sest kui pole, siis saan oma eluga edasi minna, muidu kiindun temasse järjest rohkem ära ja hiljem on väga raske mul temst üle saada.

Siis on teine asi..
>:)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”