Kuidas ma saaksin temast üle?

Lugu siis selline... Sain umbes aasta tagasi neti teel tuttavaks ühe poisiga. Kuigi asi oli juhuslik, jäime rääkima. Ajapikku me suhtlus kasvas ja meist said väga head sõbrad. Rääkisime vabalt kõigest ja kõigist ning teadsin et saan teda usaldada. Otsustasime lõpuks kokku saada, kuna elame siiski Eesti eri otsades. Ja saimegi. Suhtluse algusest oli siis möödas umbes kaks kuud. Kokku saades me naersime, käisime kohvikus jne. Ta on minust küll 4 aastat vanem, aga kui me juba teist korda kokku saime siis mõistsin et olen temasse lootusetult armunud. Me olime varemgi üksteisele nö naljaga komplimente jaganud nagu sõbad ikka teevad, kuid siis hakkas iga tema öeldud asi mulle korda minema. Talle ma oma tunnetest ei rääkinud, kuna tema vaatas mind kui head sõpra, ei midagi muud.

Ühel päeval viis ja pool kuid tagasi aga lõppes kõik ära. Punkt. Lihtsalt täiesti lambist, kuigi eelmine õhtu oli veel kõik korras olnud. Ma ehmatasin päris ära, ega mõistnud kas ja mida ma valesti olen teinud. Ma ei julge seda temalt ka küsida, kuna tema arvamus läheb mulle liialt korda.
Mu tunded tema vastu aga ei kadunud, kuigi üritasin temast mitte mõelda ja isegi teda vihata. Vahepeal see õnnestuski. Kuigi me ei suhelnud enam, jäime Facebookis ikka sõpradeks. Mõni aeg oli vaikus, kuid siis hakkasid tulema postitused kuidas tema on edasi liikunud. Ma tean, ma tegelikult ei olnudki talle rohkemat kui sõber kuid mul on valus näha pilte temast ja ta tüdrukust. Ma ei taha teda unfriendida ka kuna siis tunnen et olen ise ka sellele joone alla tõmmanud.

Jutu point: oli poiss, mul tekkisid tunded, suhtlus lõpes ca pool aastat tagasi ära, mul ikka tunded.

Küsimus siis ongi et kuidas ma saaksin temast üle? Ma olen proovinud mitte mõelda temale, käia klassivendadega jalkat mängimas jne. Aga ma ei saa. Ta meeldib mulle ikka. Ma tahaks nagu edasi minna aga samas ei tahaks temast lõplikult ka lahti lasta, mis siis et tal on juba keegi teine.

Võimalik et kokku tuli veidi segane jutt, kuid mu tunded on täpselt sama sassis. Olen tänulik neile kes läbi lugesid ja nõu annavad.

Tüdruk, 15

Re: Kuidas ma saaksin temast üle?

Aeg aitab, pikema aja peale tavaliselt läheb lihtsamaks. Võibolla paar kuud, võibolla pool aastat, ehk isegi kauem. Facebookis tema piltide ja postituste vaatamine ei aita, soovitan mitte jälgida. Kui sa ise usud, et sellest tõesti kunagi midagi ei tule, eemalda ta sõpradest. Võid talle oma olukorras rääkida ka, aga ma ei tea, mis sellest kasu oleks. Kuigi see tundub imelik, et teie suhtlus nii äkitselt ära lõppes. Kui te lähedased olite, pidi midagi ikkagi juhtuma. Miks peaks keegi niisama ilma tugeva põhjuseta oma hea sõbraga rääkimise lõpetama?

Mis see tähendab, et suhtlus lõppes? Kas nii, et sina püüdsid korduvalt kontakti võtta, aga tema enam ei vastanud? Kui nii oli, siis sinu asemel küsiksin küll selgitust, lihtsalt et paremini aru saada, et mis juhtus. Isegi kui põhjendus on, et "tundsin, et ei taha enam sinuga suhelda/igavaks läks" vms, siis parem on kas või nii palju teada. Kui sina veel armunud oled või on lihtsalt jätkuv kinnisidee, siis soovitan sama, mis Mental - mitte ta postitusi jälgida. See teeb vaid haiget.

termomeeter kirjutas:Mis see tähendab, et suhtlus lõppes? Kas nii, et sina püüdsid korduvalt kontakti võtta, aga tema enam ei vastanud?
Jah... Või siis ühe päeva isegi vastas, aga midagi sellist nagu "k" või "mdea" vms. Ühesõnaga lühidalt ning kuidagi sellise alatooniga et a ma siis vastan midagi et enam ei tüütaks ja kui küsisin kas midagi juhtus siis vastuseks oli lihtsalt "ei".
Pealegi nüüd, kui sellest möödas juba pool aastat, kas on üldse mõtet küsida miks kõik lõppes... Ma mõtlen et... Pool aastat...
Ja ma ise nagu ei stalgi (ei tule eestikeelne väljend meelde praegu) teda... Lihtsalt need pildid on osa mu news feedist, kuna oleme jätkuvalt üksteise sõbralistis. Samas ma tahan ikkagi teada kuidas tal läheb ja kas kõik on korras, mis sest et see teeb haiget. Olen keerulises olukorras kus tahan endale täpselt vastupidist. Ja selle pärast arvangi et mulle oleks parem kui ma lihtsalt kuidagi temast üle saaks, ja mõtlekski temast kui pea igast teisest mu tutvusringkonnas.
Aga ma ei saa temast üle, niipalju kui ma ka üritanud ei ole. :( :?

Kui endiselt räägid Facebookist, siis saab "automaatse jälgmise" maha võtta. Lähed selle isiku lehele. Seal, kus on kirjas, et "Jälgin"/"Follow"/midagi sarnast, vajutad, ja ette tuleb valik. Kõige alumine variant on "Lõpeta jälgimine".
Minu puhul poleks sellest kasu, vaataksin ikkagi ta profiili. Kuigi ilmselt on seda profiilil käimist lihtsam kontrollida kui automaatselt ette tulevad uudistelugu.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”