Masendus

Tere, ma olen 12 aastane tüdruk ja mul on tekkimas masendud. Ma ei teadnud kuhu seda kirjutada. Aga okei mulle on meeldinud 1. klassist saadik üks poiss. Ehk siis 6 aastat. Ma saan juba öelda et ta väga väga meeldib mulle, aga ma olen üsna kindel, et see on ühepoolne. Lihtsalt mul on mega masekas tekkimas, sest tal on alati keegi teine. Ja ma ei oska seda valu seletada. Mida ma tegema peaks, et teda unustada. Kui ta käib veel minuga samas klassis. Sellega seoses on mul on veel tekkinud söömisprobleemid. Just viimase kuuga.

Re: Masendus

Suhtle nt teistega ja saa uusi tutvusi. Oskan väga kindlalt ka omast kogemusest öelda, et kui sa soovin nö ''kellestki üle saada'', aitab suhtlemine väga palju. Kuna sa oled päris noor, siis sinu vanused kasutavad ka mingisuguseid appe, kus tutvusi leida. Kui suhtled teistega, ei mõtlegi sa selle poisi üle, sest siis on sul uute inimeste üle mõtlemist ;)

Re: Masendus

lalalalong17 kirjutas:Suhtle nt teistega ja saa uusi tutvusi. Oskan väga kindlalt ka omast kogemusest öelda, et kui sa soovin nö ''kellestki üle saada'', aitab suhtlemine väga palju. Kuna sa oled päris noor, siis sinu vanused kasutavad ka mingisuguseid appe, kus tutvusi leida. Kui suhtled teistega, ei mõtlegi sa selle poisi üle, sest siis on sul uute inimeste üle mõtlemist ;)
Nõustun. Lihtsalt proovi suhelda teiste inimestega, kas või reisil. Äkki leiad, kellegi, keda sa saad usaldada.
Ning ära unusta, sõbrad on siin, et aidata. ;)
Everyone Have Faith and Happiness~!
I'm an angel with a shotgun.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”