tahaks natukene soovitusi

tervist, olen siis poiss pubekaeast väljas juba aga selline jama, kuna mängisin 11-17 ja lihtsalt kartsin rääkida tüdrukutega siis nüüd on asjad teisiti, sooviksin leida endale pmst kaaslast. Kust on lihtsam leida kaaslane pidudel väga ei käi, ei joo, ei suitseta. Samas linna peal ka lamp minna ja küsida et tsauks sul poiss on v midagi.

Re: tahaks natukene soovitusi

Halb mõte oli arvuti maha müüa, aga samas kui tegu oli arvutisõltuvusega, siis oli ka hea tegu. Pmst, foorumid ja facebooki grupid on ühed kohad, kus inimesi leida. Hell, minu hetkel viimane tõsisem suhe sai alguse Need for Speed worldist(nüüdseks suletud). Samas arvestades online mängude järsku langust, on paras aeg arvutid kuupeale saata.
Kusjuures õigel ajal müüsid maha, sest selle arvuti hind on varsti alla 300 euri. Praegugi tegelt veots soolane ja ma poleks sellise hinna eest ostnud.
Aga nüüd teemasse.
Pmst suurem osa tutvusi olen ma leidnud koolitustelt ja huviringidest. Mõndasi ka foorumitest. Tihti ongi enamus kontakte alguse saanud lihtsalt teiste inimeste aitamisest, olgu see huviringis või kuskil mujal. Ja noh, kunagi ei tea, millest mõni tugevam suhe alguse saab. Hell, tean ma palju inimesi, aga tõeliselt häid sõpru on mul ainult paar kolm tüki ja suurema osaga neist ei ole ka pidevat kontakti, sest elu nõuab oma aja. (Nende poolt siis pigem).
Küll aga on kõik eelnevad suhted välja arenenud väga lähedastest sõprussuhetest.

TL;DR: Huviringid ja muud huvidega seotud tegevused on heaks alguskohaks.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Ananymous kirjutas:
Mis sa sööd? ise leidsin endale ruunist naise, pärast tuli välja, et oli ikkagi kutt, tahtis mu mille aint endale :?
Ettevaatlikus, varasem suhtlus interneti keskkondades, VoIP ja tihe kontakt osade grupi inimestega ka väliselus. Seega, ei söönudki jidagi peale ettevaatlikuse ja tavapärase toidu.

Edit: Sry Anan, nupud lähvad moblas segamini.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Tervist, soovin tänada kõiki oma vastuste eest, kuid lõpuks reedel kui käisin Tallinnas mjaus leidsin sealt endale kaaslase, kes ei arva et ma jube ja arvatavasti läheme varsti kokku. Arvutit pole enam vaja, kuna käin väga palju väljas ja avastan maailma enda ümber mida oleks pidanud ammu avastama.
Inimesed, noored kes te seda loete ja passite rohkem kui 2h päevas arvuti taga peaksite minema välja. Mängima või mida iganes, avasta enda ümbrust...
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”