Re: KÜSIMUSTIK POISTELE!

ma tüdruk, aga ma vastan ikkagi, sest mind ei huvita
NÄRITUD KÜÜNED
PÜKSATA ON PARIM, AGA SEELIK KA HEA, SIIS SAAB SEELIKUSABA ALLA PIILUDA
VAMPIIRIKIHVAD ON SUUR TURN-ON, ÜTLEME NII
POHHUI, MIS VÄRVI JUUKSED, PIMEDAS TOAS ;; EI NÄE SEDA VÄRVI JU, KIILAKAS VÕIB KAH
PALJAJALU LILLELAPSENA

Igalühele sobivad erinevad asjad, soovitan sul jääda lihtsalt endaks, kui sa poisile ei meeldi, siis lihtsalt ei meeldigi! Pealegi on sul endal mugavam kanda neid asju mida sa tavaliselt kannad, kuid noh veidi garderoobi muutmine ei teeks ka paha?! Ja kui ta vaatab inimest välimuse põhjal siis mingu otsigu seljuhul parem teisi! (minuarvamus asjast)

Iseloomu järgi oleneb.
Peamiselt ma välimust ei vaatagi, peaasi, et inimesel endal oleks mugav olla. Hell, peale töövestluse või mõne pidulikuma ürituse, olen igalpool ma dressides, sest mul on neis mugavam. Iseloomu järgi vaatan ja enamus suhteid saanud üldse alguse sõprussuhetest, need omakorda hobidest ja teiste inimeste aitamisest. Ja kui inimene on ikka väga halva iseloomuga, siis katkestan mina kontakti. Ja ausalt öeldes, soovitan ka teistel inimestel rohkem iseloomu järgi valida.

, mitte ei katkestata minuga. Minuga katkestatakse siis, kui ma satun taas musta liini peale ja muutun ülimalt ebastabiilseks. Ebastabiilses olukorras pmst nähakse mind manipuleerijana. ja ega see mullegi meeldi. See ka põhjus, miks ma tegelt käin hetkel psühholoogi vastuvõtul. Mul pole sihti ja ma olen väga kergelt alla andev, lisaks ka keevalise temperamendiga, mida ma tahan veidi rohkem kontrolli alla saada.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Külaline kirjutas:Kas teile meeldib:
ROOSAD KÜÛNED VS VALGED KÜÜNED
TEKSA PÜKSID VS KOTT PÛKSID
BREKETID VS ILNA BREKETITETA
BLOND VS BRÜNETT
TENNISED VS KINGAD
Niimoodi võttes siis:
Pole vahet
Pole vahet
Pole vahet
Pole vahet, kuid blondidega saan paremini läbi..lihtsalt suvaline kokkusattumus. Samas algselt olin ma ise blond üsna pikka aega aga pärast tõmbus juuksevärv tumedaks kätte ära. Muidu olen suhelnud kõigiga aga punapead kipuvad kõige rohkem silma jääma...but thats about it.
Pole vahet.

Üldse, niikaua inimene tunneb end mugavalt ja enda eest hoolt kannab, pole mul midagi nuriseda.
Nagu eelnevalt mainisin, ma vaatan iseloomu. Siinkohal mainin ära. et igal ühel oma maitse ja sa pümst pead selliseid küsimusi tema käest küsima
Külaline kirjutas:ma tüdruk, aga ma vastan ikkagi, sest mind ei huvita
NÄRITUD KÜÜNED
PÜKSATA ON PARIM, AGA SEELIK KA HEA, SIIS SAAB SEELIKUSABA ALLA PIILUDA
VAMPIIRIKIHVAD ON SUUR TURN-ON, ÜTLEME NII
POHHUI, MIS VÄRVI JUUKSED, PIMEDAS TOAS ;; EI NÄE SEDA VÄRVI JU, KIILAKAS VÕIB KAH
PALJAJALU LILLELAPSENA
Pole vahet, kuni need väga koledaks pole näritud. Siis ma lihtsalt hakkan huvituma, et miks ta neid niipalju närib
Hell no. või siis eesti keeles. Põrguse, muidugi mitte. Las kannab seda, kuis tal endal mugavam. tean tüdrukuid ja naisi, kes koguaeg dressides, sest neis on mugavam.
Kuidas kellelegi. Mina pigem hoian eemale.
Errm, Nope. Ma eelistan jalutada hommikuvalguses ja õhtuhämaruses, ning kuna ma tihti vaatan inimese poole, siis eelistan ikka nägu näha. Küll aga ei ole tõesti vahet, milline juuksevärv(kuigi teatud värvid meeldivad mulle rohkem, iga inimese juures erinev) või soeng on, tõsi täitsa kiilas või siil, siis võib algul veidi kõhe, ebamugav ja harjumatu tunne olla, aga selle pärast ma suhtlust ei katkesta. Kunagi ei tea, mis seda põhjustab, kuni inimene ise seda välja ei uuri ja/või ei usalda teist, et sellest rääkida.
Haahaa, ok, siinkohal võin isegi nõustuda, sest maal on paljajalu hea mütata ringi, linnas ma seda aga ei teeks teist korda, sest bituumenit on üliraske tallalt maha saada ja lisaks on ta veel kõrvetavalt kuum.Ja noh, muruplatsid võivad igast klaasi ja muud sodi täis olla.

Edit: Vabandan topeltpostituse pärast, aga muuda nupu aeg sai vahepeal täis
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

ROOSAD KÜÛNED VS VALGED KÜÜNED - Igatahes mitte roosad.
TEKSA PÜKSID VS KOTT PÛKSID - "kottpüksid", ei, loomulikult mitte. On see isegi küsimus?
BREKETID VS ILNA BREKETITETA - Vahet pole
BLOND VS BRÜNETT - Loomulik juuksevärv. Blondeeritud juuksed kõige rõvedamad, kui roosad, sinised ja mis iganes välja jätta.
TENNISED VS KINGAD - Kingad
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”