Ta on mul ööd ja päevad mõtetes kinni...

Tere!
Ma mõtlesin et ma ikkagi räägiksin teile oma murest... Asi on ühes poisis kes mulle tohutult meeldib. Mulle on varem ka üks poiss meeldinud aga see lihtsalt ei olnud see, kuigi ma algul arvasin seda. Kuid see poiss kellest ma mõtlen sõna otseses mõttes ööl ja päeval... oh ma ei tea! Me kohtusin temaga üsna hiljuti muusikakoolis(ta on 1 aasta vanem kui mina)(ta käib muidu linnakoolis aga muusikakoolis käib ta sellises natuke linnast eemal) ta on minuga ise juttu alustanud. Me ei pruugi rohkem kohtuda kui ss muusikakooli lõpuaktusel. Niiet maei tea mida ma edasi teen. Ma ei ole mitte kellegi teise puhul sellist tunnet tundnud. Ma ei tea enam kas ma peaksin temast kuidagi üleolema, või ma ei tea :( :(
Tüdruk

Re: Ta on mul ööd ja päevad mõtetes kinni...

Tere!

Armumine ongi selline - ööd ja päevad mõtetes, justkui ei oleks kellegi vastu selliseid tundeid tundnud ega tundu ka võimalik, et kellegi teise vastu nii tunda võiks. Eks see raske juhus ole, kui armuda enne, kui inimest tundma oled õppinud, sest siis takistab suhtluse alustamist/edasi viimist see armumise pinge. Võiksid sellele suhtlusele ikkagi võimalus anda, ükskõik, mis saab. Eks loomulikult tahaks teda kohe "endale", samas on ka teisi variante - sõber, hea tuttav, hea vestluskaaslane. Tasuks ikkagi suhelda proovida ja eks tulevik näitab, mis saab. Kui ta ise on juba juttu alustanud, peaks sul olema veidi lihtsam seda teha, sest teil on kontakt juba olnud. Ütle lihtsalt "tsau" ja jätka kas varasemat teemat, küsi midagi lõpetamise kohta vm ja eks sealt pinnalt saab juba juhuslikel teemadel vestlemisele üle minna.

Edu!

(Teemaalgataja)

Ma ei tea enam mida ma teen see esmaspäev oligi meil see lõpuaktus, aga ma ei leidnud sobivat hetke et temaga rääkida...sellist hetke polnudki, lihtsalt ei olnud:-S Kõige hullem on see et ma ei pruugi teda enam näha ja ma mõtlen tema peale ikka veel... ma ei saa ilma talle mõtlemata, see on nii raske. Nt kui ma olen sõbrannadega koos ja mul on väga hea tuju, naeran ja on lõbus ja siis ühel hetkel tuleb mulle jälle tema silme ette ja ma muutun nii nkurvaks ning olen siis põhimõtteliselt terve päev nimadi:-S Ma ei tea mida teha! Palun aidake mind...:'(

Alusta temaga ikka vestlust. :) Kui sa ka alustad ja ta arvab, et see on imelik või tüütu vms, siis on kõige hullem asi mis võib reaalselt juhtuda see, et ta lõpetab sinuga suhtluse... ja lõpptulemusena on tagajärg ikka sama kui siis kui sa temaga vestlust ei alusta. Ja kui ta on okei sellega et temaga suhtlema hakkad, on sul lootust, et leiad omale hea sõbra ja võib-olla ka midagi enamat. Pealegi, ta on sinuga juba vestlust alustanud (seda küll reaalelus) ja seega see ei oleks ju imelik kui ise alustaksid.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”