Niisama

Heii! Mul on pm. crush eks ja siis ta tahab enesetappu teha, kui küsin et miks siis ta ütleb et mis ta ikka räägib sellest et las olla, aga midagi peab ju olema kui ma ütlen et ta räägiks midagi ja ta räägib enesetapust.ma ei tea mida teha!! ta lubas seda juba enne sünnat (sõpradele lubas) aga ei teinud onneks:) ja nüüd tahab varsti uuesti teha..tal on seal rongijaam jass...igastahes ta suitsetab ja vahest ka joob, joomisega peab väidetavalt piiri kuid ma kardan ta pärast, ta meeldib mulle kõigest sellest hoolimata ikkagi!! See kõik on nii keeruline. Ma ütlesin talle ükskord et pm. Et lõpetame selle asja ära sp et ta suitsetab ja joob kuid ma jäin ikka igatsema ja ss valetasin sp et teda tagasi saada..Mdu on ta tore poiss :D Ta sarnaneb minuga selle enesetalu suhtes, ma mõtlen samamoodi kuid keegi ei tea seda( v.a see poiss 1x mainisin talle seda), igastahes kui ta teeb enesetapu siis ma teen ka ja kõik. Ma ei tea isegi miks ma selle teema tegin agajhm..avaldage lihtsalt enda arvamust sellest poisist:DD vmdea..

Re: Niisama

Anna talle märku, et sina temast hoolid. Ja tõesti, sellistele ei tasu peale suruda, aga tasub hoida end tema läheduses. Üldse on sellistega raske, sest tihti on nad oma murede suhtes kinnised. Ole ta jaoks olemas.
Üldse, ilma põhjust teadmata on raske aidata.
Kusjuures len ka lähedasi kaotanud surmale, 2 enesetapule, üks õnnetusele.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Re: Niisama

See on juba teie asi, kuidas ja kui tihti kohtuda saate, kas südame puistamiseks või niisama kohtute.
Eks ole internetiga ka see, et emotsioone ja kõike muud tavasuhtluses olevat on netis raske edastada, või isegi võimatu.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”