Tunded

Suht vastikud tunded koguaeg. Mulle meeldib üks tüdruk. Kutsusin ta välja, ta nõustus, aga siis tundus mulle, et ma ei meeldi talle. Siis lihtsalt ei raakinud enam temaga (ta on klassiõde). Tunni ajal ta ikka.vaatab mind, otsustasin et ütlen neti teel, et sorry et rääkinud ei ole. Seda teksti ta ignos. Tunni ajal vaatab ikka mind edasi. Nüüd loo point... Vahel on tunded, et no lähen ja küsin, et kas tahad siis välja tulla. Vahel tumded, et pohh sellega. Ma 15 ja pole ikka isegi suudelnud tüdrukuga, ega kalli teinud. Suht kade tunne on teisi pealt vaadata, kuidad nemad kallistavad ja musitavad. Endal pole kunagi tüdrukut olnud. Pikk tekst, aga andke nõu, kuidas midagi paremaks teha.

Re: Tunded

No ma ise nagu kuidagi ei saa vabalt tüdrukutega rääkida. Vabamalt saan poistega/klassivendadega rääkida. Ja kui ma teda näen, et kõnnib koju v midagi, siis ma hakkan väga narveerima. Ma ei tea, ise ma arvan, et ei saa kunagi kedagi lähedast.

Ma arvan, et kui te kokku saite ja ta ütles sulle, et sa ei meeldi talle ja ta sind tunni ajal vaatab, siis järelikult sa ikka veel meeldid talle, aga vaata ta ütles juba ära, et sa ei meeldi talle jne, aga ma arvan, et äkki ta kahetseb seda, et sulle ära ütles vnii või siis teine variant on see, et sa ei meeldigi talle, aga ma väga ei mõista miks ta sind tunni ajal vaatab kui ta ütles sulle, et sa ei meeldi talle.

Eino, ta ei öelnud, et ma ei meeldi talle. Ta lihtsalt ignos mind facebookis ja no mdea. Mul lihtsalt segased tunded,suht sitt tunne mõnikord, vahel on jumala pohhui. Ma arvan, et mul pole mitte kedagi vaja. Samas ka vahel arvan, et nagu tahaks tohutult tüdrukut, kellega igapäev koos olla. Lihtsalt tahaks nõu sellega, et kuda hakkama saada.

Sa oled alles 15. Tüdrukutega tegelemiseks on aega küll ja küll. Pole ju olemas mingit vanust mil peab juba olema suudelnud või kallistanud vms.

Mina arvan, et sa ei meeldi talle. Ta ju ignoreeris su teksti ja sinuga ei räägi. Inimesed ikka vaatavad ringi ja sa oled lihtsalt õigel ajal peale sattunud.

Lisaks veel, et tüdrukuid (inimesi), on erinevaid, kes on julgem, kes aram, kes teeb ise esimese sammu, kes ootab, et teine pool teeks.

Tahaks lisada, et umbes 15 tdrukut 100st astuksid ise esimese sammu. Paljud naised/tüdrukud mängivad ka raskesti kättesaadavat (:D) sest nad tahavad olla kindlad kas sa priselt temast hoolid ja ei anna alla. On ka loomulikult teistsuguseid. Ma ise arvan, et ta on ikka sinust huvitatud. Olen ise ka tüdruk.

Kui ta on Facebookis ignoreerimisega andnud märku, et ei taha suhelda, siis mina ei käiks rohkeme peale. Kui ta tahab suhelda, siis küll ta ise mingi sammu teeks, kas või kirjutaks.

See, et 15-aastaselt pole kõike teinud, on savi. Paljud ju pole. Paari aasta pärast saad juba aru, et polnud see hull asi midagi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”