Re: Vajan poistelt abi!!!

Nii nagu ka tüdrukud, on poisidki erinevad, mis tähendab ka seda, et neil ongi erinevad eelistused ja ei ole universaalset lahendust, kuidas neile kõigile meeldida. Ise usun, et meeldida tuleb ikka iseendana. Ja kui iseendana ei meeldi, siis näideldes ja end kuidagi eriliselt esitledes pole ka mõtet üritada, sest kui imekombel ka meeldiks poisile selline inimene rohkem, siis lõppude lõpuks oled sina ju ikka sina ja igavesti näitlema jääda ei saa.

Kuidas välja kutsuda: kas tuleksid välja?

Seksielule ei tasuks kindlasti veel nii varakult mõelda. Oota paar aastat.

Termomeeter vastas ära seega minu jutt põhiliselt kordus.
Mulle meeldivad pigem neiud/naised kes ongi nemad ise. Samu omadusi, mida otsin sõpradelt, otsiksin ka enda tüdruksõbralt. Ja põhiline neist ongi iseendaks jäämine ja ausus. Kui näitled vms, siis pmst adjöö, ma ei taha sind kunagi näha.
Väljakutsumine....ei mina tea. Ei ole kunagi osanud seda, ometi inimestega kokku saan puhtjuhusliku huvide kokkulangevuse tõttu.

Seksielu pmst tulebki loomulikult. Kui ei tea kuidas, oota veel paar aastat.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

1.kuidas poisile meeldida? 2.kuidas poissi välja kutsuda? 3.Kuidas poisiga seksielu alustads?

1. Ole sina ise. Mulle isiklikult ei meeldi inimesed välimuse vaid iseloomu pärast. Kui lõpuks ta välja saad kanna selliseid kodusemaid mugavaid riideid, need tekitavad temas sellise tunde et tüdrukul on mugav ja nad ei pea selle pärast muretsema
2. Poissi välja kutsuda on raske, pigem peaks seda poiss ise tegema. Kuid kui muud valikut ei ole siis võiksid vihjata näiteks mul on kõht jube tühi, kas sa kusagile minna ei taha?

3. Sellist asja ei tasu kiirustada see tuleb iseenesest.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”