Suht lambine jutt

Nagu mulle meeldib üks poiss ja ma talle. Ta palus mul neti teel käimist. Ma nõustusin.Me tegime mitmeid kordi kalli. Hiljem jätsin ta liiga paljude kuulujutude pärast maha. Ma ütlesin talle et olen ühe korra nõus veel proovima kuid ta peab otse mult seda küsima. Ta küsis mult otse ning nõustusin.Oleme kokku käinud kuu aega.Aga nüüd ta enam ei usu ,et ta meeldib mulle. Kuidas teha talle see selgeks et ta meeldib mulle ja ma ei tahaks temast mitte loobuda ? Ja veel seda kas on normaalne ,et ma olen temast pool aastat vanem ,mind see ei häiri aga mida teie sellest arvate ?
LL-12

Re: Suht lambine jutt

Pool aastat vanusevahet on ükskõik. Ega ei peagi kaaslasega täpselt samal päeval olema sündinud.

Küll aga soovitan mitte selle käimisega/suhtega kiirustada. Te ei peagi pidevalt sõnastama, et kas käite või olete paar või ei ole. Suhelge, õppige teineteist tundma. Eks aeg näitab, mis teist saab. Kui poiss ei usu, et ta sulle meeldib, ka siis, kui te suhtes olete, siis ega sellise ebakindluse ja usaldamatuse vastu saagi eriti midagi teha - see on juba temast endast tulenev probleem ja sinu tõestused siin ei aita. Soovitan sama - vaadata lihtsalt, mis aja jooksul saab, kas asi läheb paremaks.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”