käitub nagu meeldiksin talle, flirdib teiste tüdrukutega

Tervist, kallis foorumirahvas.
Mul on selline mure, et mulle on hakanud meeldima üks poiss minu klassist, ning vahel tundub, et ma meeldin talle ka, aga siis järsku flirdib ta mingi teise tüdrukuga ja siis kolmandaga. Ta tõesti käitub vahest nagu ma meeldiksin talle, teinekord aga ignoreerib mind. Ma tean, et tal on palju naissoost sõpru ning ta käib ka väljas nendega, kuigi ta ei tundu vist kellegagi suhtes olevat, ma pole kindel. Mind teeb see nii kurvaks ja pettunuks, kui ta ühel hetkel käitub nagu ma oleksin ei tea mis silmarõõm ning seejarel vahib mõnda ilusamat tüdrukut. Ma muudkui mõtlen ja teen plaane, et otsin kedagi teist, või ei mõtle enam temast, aga siis ta jälle räägib minuga ja viskab nalja ning ma sulan. Ma saan tema naljadest aru, võib-olla sellepärast ta minuga vahel suhtleb, ma ei tea. Ta räägib oma sõpradega vahel minust või midagi mille üle me naersime, ehk ma kuulen oma nime ja tema juttu, ma ei tea mis see tähendab. See jutt on ilmselt väga ebaloogiline ning segane, aga ma tahaksin teada, et kas peaksin ta ära unustama, kuna sellest ei tule mulle midagi head, või on mingi võimalus, et ma meeldin talle? :roll: Ma ise olen juba lootuse suhteliselt kaotanud.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”