Ei tea, mida tunda... Viha? Pettumust?

Tere!

Käin samas trennis ühe tüdrukuga ja ta meeldis mulle. Kirjutasin talle, et tahaks peale trenni rääkida, sest omavahele jääda on võimatu, seda lihtsalt ei juhtu. Ta ütles, et ma võin talle sellest messengeri kirjutada, sest tal kiire peale trenni. Kirjutasin, et kas me võiksime mõnikord peale trenni kokku saada... Tema vastas, et okei, aga et ta ei tea, kas ta lic aega leiab...
Ei rääkinud sellest tükk aega ja kui ma küsisn, et millal ta vaba on, siis ta ei vastanud. Ütlesin, et võime sõbrad ka olla lihtsalt. Ta vastas, et better idea. Ja siis ma ütlesin, et unustame selle asja lihtsalt. Ja ta ei ole vastanud. Trennis ka ei räägi enam, vahel vaatab ainult. Ma püüan pilku mitte ära pöörata, või peaksin ma? Ta partner koguaeg ajab, et me nii armunud jne. Ta meeldib mulle, aga kas ka mina talle? Ootan seda võimalust ühele miljonist, et saan temaga üksi rääkida?? Tunnen ennast nii kehvasti selle pärast. Mina rikkusin meie suhtluse ära. Oleks pidanud lihtsalt oma tunded alla suruma ja vait olema. Kuidas sain ma nii loll olla?!

Re: Ei tea, mida tunda... Viha? Pettumust?

Kui sa ise ütlesid talle, et unustame selle asja, siis pole ju eriti ka imestada, et ta rohkem ei vastanud. Ma ei tea küll, et kas sa ise just mõtlesid, et kogu suhtlust unustada temaga, aga ma hetkel millegipärast arvan, et talle võis selline mulje jääda lihtsalt.

Muide. Tüdrukutel võivad ka tujud muutuda. See, et tal täna sinu vastu huvi ei ole ei tähenda, et tal kunagi hiljem ei oleks. Mingil teatud hetkel huvi puudumine võis olla ka mingist teisest asjast tingitud, aga ei pruugi nii olla ka muidugi. Lihtsalt üks võimalus või mõte.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”