Anime tegelased

Aidake mind....
Ma ei suuda kedagi enam armastada.
Lihtsalt ütlen, ma olen 15, varsti saan 16 ning olen tüdruk.
Nii las ma räägib...
Ma olen animet umbes 4 aastat vaadanud eksole. Mulle on alati mingi poiss oma klassist meeldinud aga enam mitte... Mulle hakkas meeldima ühest animest üks tegelane. (Kui keegi teab ss Mirai Nikkist Aru Akise)
Ma armastan teda nii väga, ta on nii perfektne, olen isegi ennast rahuldanud mõeldes temast!!! Olen teda juba 2 kuud armastanud, ning ma ei taha enam isegi oma sõpradega koos olla! Tahan ainult ruttu koju minna ja hakata temast unistama..Mu sotsiaalelu hakkab kaduma, ning ma ei leia pääseteed! Ma ei ole enam põhimõtteliselt mitte kellegagi koos, koolis on hinded veel enam vähem stabiilsed aga huvi hakkab kaduma.
MIDA MA TEGEMA PEAKSIN???

Re: Anime tegelased

Ausaltöeldes oli minul ka ta peale crush päris pikka aega aga nii süngeks asi ei läinud. Hea môte oleks liikuda edasi mõne teise anime poole mis oleks rohkem lastele m6eldud. (Nt Spirited away) Võid nt hakata end premeerima iga päeva eest kui oled eemal olnud sellest animest (jäätis, šokolaad) hiljem ka juba selle eest kui pole sellele üldse mõelnud. Kui vähegi suudad sellest rääkida räägi psühholoogi, usaldusväärse täiskasvanu või sõbra/sõbrannaga. Edu "paranemisel"! C:

Re: Anime tegelased

Hahaa... vana teema, aga... tean täpselt, mida teemaalgataja tunneb :lol: Ma olin noorena*, mingi 8 eluaasta kuni 12 eluaasta täpselt samasugune (kui see eneserahuldamise osa välja arvata, sest ma olin ikkagi... pisike). Mis siis lõpuks aitas? Armusin päris elus päris inimesesse. Animest ei taha enam 5 aastat midagi kuuldagi... (va mõned favoriidid mida võib ikka üle vaadata).

Aga "Mirai Nikki" hea anime jaa :D

*edit: siiski nooremana, noor olen ikka veel
http://bloodymaddy.blogspot.com.ee/
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”